Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha meggyanúsítok egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meggyanúsítok egy nőt, hogy pénzsóvár, harácsoló, haszonleső érdekember, akkor azért sértődik be, mert sértő voltam, vagy mert szembesítve lett a rossz tulajdonságaival?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Mert az igazság fáj legjobban, plusz bántja az egóját, próbálja tagadni magának.

Természetesen ez csak akkor igaz, ha van megfelelő alapod ilyen kijelentéseket tenni. Ha csak úgy egy random nőre kiabálod rá akkor nem csoda, ha megsértődik vagy lecsap.

2015. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes kérdés. :D Eddig talán kétszer fordult elő életemben, hogy valakinek megjegyeztem, hogy érdekből cselekszik és a pénz érdekli, természetesen nem azért, hogy ócsároljam, hanem hogy próbáljon változni jó irányba. Kikérték maguknak, le lettem szemetezve, és soha többet nem álltak velem szóba. Azon viszont nem lepődtem meg, hogy később az évek folyamán folyton olyan kandúrokat fogtak ki, akik húszezresekkel törölték a saját seggüket.
2015. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Mert,ha egy kapcsolatba-ha azt akarod,hogy működjön-nem sértem meg így a másikat.
2015. dec. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
illetve nem minősítem így le,előző voltam.
2015. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
#2: :D:D:D Istenem, de igaz ez. Az igazság mindig fáj kérdező.
2015. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Talán mindegyik.

De miből gondolod, hogy te osztod az észt másnak? Főleg a gyanúidat?

2015. dec. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem azért mert végül úgyis az ilyet választjátok, aztán a mi képünkbe vágjátok hogy r!bancok vagyunk. Normálisat kellene választani mondjuk.
2015. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6os jól mondja.
2015. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!