Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok 30 éves körüli nő a társkereső oldalakon, akik már nagyon gyereket akarnak?

Figyelt kérdés
Felmentem egy társkereső oldalra és tele van 30 vagy feletti nőkkel. Mindegyiknek a második levelébe már említi, hogy család alapítás és jó lenne már gyerek. Ennyire kényszeresen akarnak már gyereket? Miért az ilyen nőkkel van tele a társkereső?
2015. dec. 29. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt feltetted ezt a kérdést nem gondoltad át, hogy vajon miért lehet ez? Talán mert 30 fölött már ketyeg a nők biológiai órája és már nem sok idejük van a család alapításra..ez nem jutott esetleg eszedbe..?
2015. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. De teljesen eszembe jutott!! Viszont miért a társkereső oldalak vannak teli ilyen nőkkel?
2015. dec. 29. 12:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert dolgoznak, egyedül élnek, ha a közvetlen környezetben nincs megfelelő ember akkor nehezebb már ismerkedni mint 20 évesen. Persze ez csak a saját véleményem.
2015. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Igen, ők is érzik, hogy már nem sok idejük van a családalapításra. Nem csak a társkeresők vannak tele, de az életben nyilván nem az első dolga neked említeni, hogy már nagyon szeretne családot alapítani és gyereket szülni.
2015. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Plusz ilyen korban már nehezebb új baráti körbe bekerülni, ismerkedni. Én 26 vagyok, de már magamon is tapasztaltam, hogy sokkal nehezebb barátokat találni, mint amikor gimis voltam.
2015. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a társkereső oldalak vannak tele ilyen nőkkel, hanem a való világ is..azok a nők akik 30 körül még nem mentek férjhez azok már nagyon szeretnének férjet és gyereket is..
2015. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rájöttek, hogy motoszkál bennük valami más is nem csak a karrier és gyorsan kellene hozzá egy férfi.
2015. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy az emberek nagy többsége szeretne családot!


Kérdező: az, hogy elmondja a véleményét, hogy úgy gondolja,szeretne családot, ettől még nem kell megijedni!


Ha valakivel randizgatsz és nem akarsz gyereket, védekezz :)

2015. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És ezaz a kor amikor a nőknek már ketyeg az óra visszafelé, de a férfiaknak még áll az idő.

Egy férfi 35 évesen is lazán találhat 25 éves nőt, és lehet tőle gyereke, de egy nő 30 felett már csak felfelé mehet igencsak.

Szörnyú igazság...

2015. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó neked hogy válaszra méltatnak társkeresőkön. Nekem anno még azok se küldtek üzenetet akik gyereket akartak.
2015. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!