Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csomó exemre folyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomó exemre folyik a nyálam és csak rázom a fejem, hogy ezzel meg azzal miért lett vége, normális ez?

Figyelt kérdés
Mindig az jut eszembe, hogy mi lett volna, ha nem vagyok hülye, ha kicsit komolyabb kapcsolatokra vágyom, sokan azért hagytak el, mert komolytalannak tartottak és most ahányszor csak szembejönnek valami úton módon vagy fb-n látom őket, mintha bennem maradt volna a szálka. Letiltogatni nem fogom őket, mert azért olyan szinten nem vagyok, csak most épp egyedül vagyok már rohadt régóta és lehet ezért nosztalgiázgatok rajtuk, nem tudom normális ez ? Mindig első gondolatom velük, hogy most de megb. sználak xy...:/

2016. jan. 4. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, és nem éreztem normálisnak, szhar volt látni õket, így aztán kénytelen voltam jó ízesen letiltogatni õket hogy ne is lássam:D Ez van, nálam ez vált be :D
2016. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell letiltani, elég, ha nem követed őket.


Amúgy nekem is volt ilyen időszakom.

2016. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsô vagyok: Ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy én azért is tiltottam le õket, mert írogattak nekem késõbb, és így meg nekem nem ment a felejtés, ezért voltam kény

telen ehhez a módszerhez folyamodni.

2016. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi normális nekem is volt ilyen :) Én inkább arra lennék kíváncsi hogy az exeim is néha érznek e így ha meglátnak vagy csak így mosolyognak egyet magukban hogy "háh, de jó hogy már nem azzal a barommal járok"
2016. jan. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen, az van bennük, hogy "hú de jó, h már nem vele vagyok". Különben nem lennél ex.
2016. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés....
2016. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!