Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen rossz a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen rossz a pasi felhozatal a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Egyik ismerős női ismerősöm mesélte hogy társkeresőn próbálkozik már 3 éve és még szingli. Mert hogy nem magasak az igényei, elég lent vannak a béka feneke alatt, de egy pasi se akar komoly kapcsolatot.

Valóban ennyire rossz lenne ott a helyzet?

Miért nem talál párt magának egy csinos nő a társkeresőn?


2016. jan. 6. 18:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem hiszem, bőven vannak rajta akik komolyat keresnek szerintem, csak nem a te barátnődet keresik! :D
2016. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Csinos nő alacsony igényekkel és három éve nem talál senkit?Szerintem itt valami kimaradt a történetből.
2016. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

2. Hát amit én tudok az az hogy minimálisan számít neki a külső, tehát nem baj ha duci, nem baj ha vékony, nem baj ha alacsony, magas, nem baj ha nincs egzisztenciája, nem baj határozatlan.

Viszont ami fontos neki empatikus, kedves, okos, önzetlen legyen, szerinte itt bukik el mindenki, szóval lehet mégis magasak az elvárásai.

2016. jan. 6. 18:32
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szerencséje.Sokan tényleg csak szexet akarnak,azokat meg bevonzotta.Azért vannak ott normális fazonok is,csak szerencse kell,hogy kifogja az ember
2016. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem akarok megsérteni senkit, de szerintem a társkeresőn próbálkozó emberkék nagyobbik része azért keres társat ott, mert élőben képtelen. És nem véletlenül képtelen.
2016. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek, itt valami sántít...
2016. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Kizárt, hogy ilyen alacsony elvárásokkal még nem talált senkit. Szerintem akkor vele lehet valami baj...
2016. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Dehogy,ezek nem magas elvárások.Más gond lehet.

Még olyan sem volt akivel próbálkozott,de nem jött össze?

2016. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

"Még olyan sem volt akivel próbálkozott,de nem jött össze?"


De de volt úgy tudom, mert ezt mondja mindig, hogy randizik meg volt egy akivel alakult csak a 3. 4. randin kijelentette hogy csak szexet akar mégis. Meg volt úgy tudom még egy aki végül visszament az exéhez.

2016. jan. 6. 18:42
 10/26 A kérdező kommentje:
Ami gond lehet esetleg, nem tudom......hogy ő egy nagyon határozott okos nő és ettől egy férfi megijed hogy irányítani akarja majd szerintem. Lehet ez hiba nála....
2016. jan. 6. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!