Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt jól gondolom, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt jól gondolom, vagy csak én képzelem ezt?

Figyelt kérdés
Valami oknál fogva elkezdtem az idősebb hölgyek felé vonzódni. Manapság látom mindenhol, hogy ez kapcsolatba van vele. 2 hét múlva látom megint, hogy szétmentek. Ezeket látni elment a kedvem, hogy egy velem egykorú nővel legyek kapcsolatba, mivel ez lesz a vége szóval meg se próbálom a kapcsolatot. Elég jól keresek, mindenem megvan, jó kiállású, magas, jóképű, férfi vagyok. Szóval mindent megtudok adni egy nőnek ami kell. De egy velem egykorúval nem szeretném mert csak kihasználnak 2k16 ba. Most ezt be képzelem? Minek nő azt mondja, hogy kedves , nem olyan vagyok mint a többi, Altaban a habi átlagos dumákat nyomják. Elkezdem jobban megismerni, és rájövök, hogy ez ugyan az mint a többi. Ezért keresek idősebbeket, 25-30 évig, mert azok megbecsülnek, nem csalnak meg, kinőtték ezt a tini korszakot, hogy minden nap új Palim van.

2016. jan. 9. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az embertől függ, hogy megcsal-e, nem az életkortól. Ismerek 50 éves nőt, aki csalja a férjét, és 17 éves lányt is, aki példaértékűen hűséges.
2016. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan kocka vagy mint a ház :D A szövegedből az jön le, ha mégse akkor a haveri társaságodból sok ragad.
2016. jan. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!