Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valaha esélyem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha esélyem ilyen férfinál?

Figyelt kérdés
Ő 19, én 23 vagyok. Tudom, már ez is furán hangzik, de én már egy ideje nagyon szerelmes vagyok belé. Viszont ő nagyon magának való típus, akinek egyedül az egyik bátyjával van szorosabb kapcsolata. VAn ugyan néhány haverja, de nem az a hű, de nagy barátság egyik sem. Nem félénk, egyszerűen elvan a kis világában. Azért visszahúzódó, mert nem igényli a nagy "falkát" maga körül. Nőkkel szinte sosem beszél, maximum udvariasságból vált pár szót a körülötte lévő lányokkal. Nincs is velük nagy tapasztalata, fiúiskolába járt és a testvérei is mind fiúk, egy kivételével. Tudom, ha csak letámadom, az csak elijeszti, szóval először kicsit közelebb kéne kerülni hozzá, de fogalmam sincs, hogyan. Azt tudom, hogy haverilag kedvel és azt is, hogy ha valaki a hátam mögött rosszat mond rólam, megvéd, de ezen kívül nem tudom, mit érez pontosan. Előny, hogy a szüleivel nagyon jóban vagyok, többször voltam már náluk egy-egy hétvégére. Mindenki azt mondja, hogy tegyek le róla, keressek mást, de én nem tudom elfelejteni. Tudom, hogy ez most teljesen esélytelen, de én hiszek benne,hogy pár év múlva megérik a kapcsolatokra és akkor majd talán lehet esélyünk. Mit gondoltok?
2016. jan. 10. 14:20
 1/4 opened paradise ***** válasza:
100%

Pedig ő magától nem fog lèpni,neked kell.

Nem is egyből a nyakába ugrani,csak többet keresni,meg ilyenek.

2016. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fiú ez még, mint férfi, de miért ne lehetne esélyed?

Azért, mert nem lóg mindig 10 fős bandában vagy flörtöl minden szembejövő nőneművel, még lehetnek érzései, nem?


Miért ne lehetne esélyed?

2016. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem írja neked kell odamenni keresni őt :) én is ilyen vagyok amit leírtál csak fiatalabba és sose mennék kezdeményezni (ezért sem volt még senkim talán nem is lessz) próbálj beszélgetni vele keltsd fel a figyelmét ne mond meg neki hogy tetszik neked de minden jelét mutasd ki rájön és utánna már biztosan keresni fog legalább is én ezt tenném :)
2016. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3 mas vagyok és azt akartam írni hogy ahogy az első írta
2016. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!