Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, aki mindig bámul, és mostanában a haverjai is bámulnak.

Szóval gondolom tetszem neki...nem?

Akkor miért nem próbálkozik?

Nem úgy néz ki, mint akinek önbizalomhiánya van...inkánb úgy mint egy modell. Inkább én vagyok az, aki nem érti, hogy egy ilyen srác mit lát benne (egyébként csak látásból ismerjük egymást). Szóval igazából nem is nagyon hiszem el...de akkor miért néz?

Mielőtt rám szólnátok, hogy ez a felnőtt kategória, 21 éves vagyok, csak mégnem vt barátom, ezért nem igazán vagyok képben...



2016. jan. 12. 19:31
 1/7 A kérdező kommentje:
*csak még nem volt barátom
2016. jan. 12. 19:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos tetszhetsz neki,különben nem méregetnének.Ha nem nyuszi megszólít majd idővel.
2016. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azért néz mert ronda vagy!
2016. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is megnézek olyan csajt, aki nem tetszik, de mondjuk furán áll a haja, vagy szép cipője van.......A másik meg az, hogy ha mindenkinek tetszene mindenki olyan, akit megbámul, akkor mi lenne belőle?
2016. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ronda, 10-ből 9 pasi megfordul utánam az utcán...

De ha ő rondának is tartana, miért nézne minden egyes alkalommal, úgy hogy utánam is fordul? Szerintem ez hülyeség...

2016. jan. 13. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma már semmi sem biztos, csak akkor ha konkrétan le van tisztázva. Nekem is sok mindenki tetszik, megnézem az utcán a lányt, de nem is mindegyikkel tudnám elképzelni azt, hogy járjunk.
2016. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is minden jó csajt megnézek; ha sokáig egy helyen vagyunk, akkor gyakran odacsekkolok,ha gf material, de mindenképpen próbálom észrevétlenül (Lehet ez nem sikerül). Viszont rohadtul önbizalomhiányos vagyok, pedig szerintem nem vagyok egy rossz fogás. Szóval kb csak elképzelni tudom, hogy leszólítsak egy csajt. Never ever kissed. 18/M
2016. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!