Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg sok ilyen szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok ilyen szingli pasi van vagy ők gondolják maguknak ilyennek, mert ha valóban ilyenek lennének kellenének a nőknek?

Figyelt kérdés
Empatikus okos kedves figyelmes önzetlen megértő viszont átlagos külső kis nem jó testtel (pl. Kis pocak)
2016. jan. 13. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%

ha te lány vagy és írsz egy privátot szívesen küldök képet...

Mindenkinek más és más az ideálja én magamról képet nem alkotok megvan az egészséges önbizalmam :)

24 éves vagyok

2016. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
9%

Empatikus vagyok és okos. Nem vagyok viszont túlontúl kedves (nyájas) és annyira borzasztóan figyelmes sem. Ezzel szemben önzetlen vagyok és valamilyen szinten megértő. Átlagos vagyok szerintem, de a testem... hát a kis pocak legyen most nagy. :D


Amúgy nem kellek a nőknek. 2,5 éve nem volt párkapcsolatom.

2016. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
nem mondom magam 1 húú de okosnak de segg hülye se vagyok. kedves nem vagyok az voltam nem éri meg kedvesnek lenni a nőkkel. átlag bőven meg van de mint tudjuk ma 1 nő szemében az átlag =ronda hu de izmos se vagyok de sokat sportolok kondi meg kerékpár
2016. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Ez csalóka dolog. Mert mondjuk 90%-ban megvannak ezek bennem, mások szerint is. De! Ezek csak a jó tulajdonságok. Emellett van rossz tulajdonságom is , ahogy mindenki másnak. Ezért csak a fent említett tulajdonságok alapjàn èn egy főnyereménynek tűnhetek, de aztán hoppá mégsem, pl nem vagyok nagyon beszédes, egyes dolgokban lusta, néha szeretek elvonulni kicsit, stb stb.

Ez mind jó és szép, hogy én keresek x,y tulajdonságú embert, de ez idealizàlt dolog , mert talàn az egèsz személyiséged 10%-át adják ezek , a többi a hétköznapi életben , a kis dolgokban nyilvànul meg.

2016. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nincs különösebb bajom magammal, de nem is fogom fényezni magam. Szerintem csak rossz lóra tettem az utóbbi időben, de hiszek benne, hogy majd találok egy olyan lányt, akivel kölcsönösen elfogadjuk olyannak a másikat, amilyenek vagyunk. Egyébként nincsenek nagy elvárásaim, általában mindenki felé nyitott vagyok. Hogy most szingli vagyok, csak egy átmeneti állapotnak tekintem. :)
2016. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Pontosítanék: ha a nők valóban olyanok lennének, amilyennek mondják magukat, akkor mi kellenénk nekik, nem pedig a jóképű, magas, izmos, gazdag, nagypofájú, agresszív bunkók.
2016. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Csak ok gondoljak magukat ilyennek. A kedves onzeletlen megerto altalaban azt jelenti hogy hatarozatlan, donteskeptelen.
2016. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
Fiúk, fiúk. Lehet, hogy egy kicsit Nektek is lejjebb kellene adni az igényekből. Rengetek okos, kedves, humros nő van, aki nem tetszik nektek arcra, vagy testre. Ti sem jöttök össze mindenkivel, ugye? ;)
2016. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A belső tulajdonságok stimmelnek, de külsőleg nem kis hibáim vannak. A nők szerint ronda vagyok.
2016. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
8: Én eléggé lejjebb adtam az elvárásokból, de vannak dolgok, amiről nem tudok lemondani. Az egyik ilyen a normális fogalmazás és helyesírás. Nagyon sokan elbuknak ezen..
2016. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!