Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Buszon hogyan szólítanátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszon hogyan szólítanátok le egy lányt?

Figyelt kérdés

Hetente párszor busszal járok dolgozni a szomszéd településre. Mivel nem a végállomáson szállok fel, hanem a következő megállóban, nem sok hely szokott lenni, csak elvétve 1-2. Van egy számomra szimpatikus lány, próbálok mellé ülni, de nem mindig sikerül. Viszont alapból nem vagyok valami bőbeszédű, amíg meg nem ismerem az adott illetőt, így nem tudom, hogyan kezdhetnék vele beszélgetni. Ráadásul én korábban le is szállok, így kb van 10 percünk.

Ti hogyan állnátok vele szóba?



2016. jan. 14. 20:53
 1/10 opened paradise ***** válasza:
100%

"Te is ezzel a busszal utazol?"

Rémes,de annyira,hogy már jó.

2016. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Én elkérném a jegyét. :D
2016. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia, van egy szabad kegyed?
2016. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
"Nincs egy kis szájfényed?"
2016. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Állj mellé,fékezésnél ess rá vagy érintsd meg(finoman) lényeg,hogy legyen meg a kontaktus!Aztán bocsánatot kérsz.Innentől jöhetne minden magától pl.: különben gyakran látlak a buszon,meddig szoktál menni?Dolgozol vagy sulizol?Nem fáraszt le a mindennapos buszozás?stbstbstb Ezek közül minden hétköznapi kérdés,batran felteheted.Csak lazán ;)


Vaagy álmodozhatsz továbbra is ameddig,nem szerez egy autót vagy egy autós barátot magának:(

2016. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék én is autót venni, akkor lehetnék én az autós barátja.. :D
2016. jan. 14. 21:13
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szia!
2016. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnél :D de ha biciklivel szállítanád lehet azt is értékelné!
2016. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kerdez meg o-e a legiutas kisero es hogy hozna-e vegre neked egy martinit sok vodkaval. :D:D:D:D:D:D:D:D:D
2016. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Félek egyedül utazni, leülhetek melléd?
2016. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!