Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz lehet az, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az, hogy bizonyos városokban kevésbé jóképűek a férfiak, mint az ország más területein? El kellene költöznöm?

Figyelt kérdés
Én ezt már régóta észrevettem, hogy kevés a nekem tetsző pasi, abból pedig kevés akinek én is tetszenék kölcsönösen...Szóval a párkeresés mindig nehéz volt. Eleinte azt hittem én vagyok válogatós. De azt vettem észre hogy más városokban, sokkal több nekem ideális férfi van. Netes ismerkedésnél, vagy utazások alkalmával figyeltem meg. Az ideálom arcra olyan mint Taylor Lautner, testre pedig teljesen átlagos, nincsenek nagy elvárásaim.
2016. jan. 18. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
XD
2016. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irány Budapest, már csak a nagyszámok törvénye alapján is! :D
2016. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MolotovPunk ***** válasza:
Ekkora baromságot már régen olvastam.Illetve ilyen buta kérdést. :D
2016. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zgyzgy ***** válasza:

Létezhet ilyen jelenség.

Lepusztult helyeken, lepusztultabb arcokat látsz.

Én is tapasztaltam, hogy a 6-os villamoson utazva, a Nyugatitól a Boráros térig tele voltunk rosszarcú emberekkel, Budára visszatérve ezek az arcok eltűntek.

2016. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lefordítom a kérdésed:

Vajon igaz lehet szubjektíve, amit tapasztaltál?


Nos, igaz lehet, ha nem álltál kábítószer hatása alatt, vagy ha nem hallucináltál.

Vagy pedig a saját szemednek sem hiszel?


Azt meg nyilván tudod, hogy a tetszés többnyire szubjektív. Te máshol találtál inkább neked tetszőekre. Ennyi.

Ezt te általánosítani akartad, vagy mi...?

2016. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El kellene koltoznod. A marsra.
2016. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.

De az ideáloddal ne nagyon randizz olyan állatkertben, ahol van láma. :D :D

2016. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!