Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Nektek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nektek melyik a vonzóbb?

Figyelt kérdés

Anyagias a kérdés. :)

Az a jobb, ha egy férfi egy irodában dolgozik 8 órában 8-16-ig, nettó 100-110 eFt-ért.

Vagy egy gyárban (gyári munkás) dolgozik 8 órában 3 műszakban, havi nettó 150-160 eFt-ért. Hozzáteszem, hogy itt sem lesz olajos, piszkos...


Tehát mennyire fontos az nektek, hogy mit dolgozik az illető?

Korotokat kérlek írjátok oda! Előre is köszönöm!



2016. jan. 21. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

az első opció azért jobb, mert több időnk van egymásra, mert kevésbé hulla.

(tapasztalat)

2016. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a fontos, hogy rendes munkája legyen, ne azt halljam állandóan, hogy mennyire utálja ezért vagy azért, és legalább magát fenn tudja tartani a fizetéséből. Mellesleg ezt én is elértem a saját életemben, szóval nem a semmire várom el.

31 éves vagyok

2016. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább kevesebbet keressen, de az legyen egy biztonságos munka. Egyrészt van elég stressz az életemben ahhoz, hogy ne egy három műszakban dolgozó emberrel kelljen járnom, mert én is össze-vissza vagyok a tanulás, meló és négy hely közötti ingázás miatt, másrészt ha lesérül, akkor lehet, többé nem lesz gyári munkás (bár nem tudom pontosan, milyen jellegű), és ha nincs végzettsége (és tapasztalata), idősebb fejjel mihez kezd?

Az a 60+ forint nekem nem érné meg azt a stresszt, amivel ez járna. Ha csak ez alapján kellene választani, akkor legyen az első, de ő is képezze tovább magát, és hosszútávon ne elégedjen meg ennyivel.

Nem kizáró ok a munkanélküliségen meg az igazi feketemunkán kívül semmi, voltam már szerelmes kamionsofőrbe is és két diplomás mérnökbe is, de ha lehet választani... Inkább a kevesebb rizikó, és a több együtt töltött idő.

2016. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind1, amelyiket jobban szereti csinálni.
2016. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én egyébként a második vagyok. Kb annyit is keresek mint a példám, talán picivel többet is. Nem fizikai munkát végzek, habár talán könnyű fizikainak mondható. Egyébként nem vagyok buta. Szép lassan haladok előre a ranglétrán is, lassan súrólni fogja a 200e-t is a fizum. De a műszakolás maradni fog. :/

A munkahelyem stabil. Nem is fáradok el igazán munka után, inkább csak a műszakolás a fárasztó. Egyébként van érettségim és technikusim is.

2016. jan. 21. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, amíg nem illegális üzelmekből keresi a pénzét.


26N

2016. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első.

A párom raktárban dolgozik két műszakban, én call centerben három műszakban (de mindhárom nappali), és iszonyat szívás a műszakolás. Akkor se szerettem a munkáját, amikor még egy műszakban dolgoztam, mert ha délutános volt, akkor sose találkoztunk. Most meg van hogy 2-3 hétig áll fent ez.

Az irodai munkát is pártolnám neki, mert ott az a legnagyobb probléma, ha lusta utána elmenni edzeni, így meg sokszor jön haza úgy, hogy tropa a térde.


Pénzben nyilván jobb a több fizetés, de nem mindenáron. Ennyi különbségért nem éri meg, hacsak nem a létfenntartáshoz elengedhetetlen.

2016. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2.kevesbe jo szerintem hosszú távon nagyon fárasztó lehet, kizsigerel.. Nekem pedig az a jobb ami a társamnak jobb.
2016. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!