Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori, ismertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, ismertek olyan párt ahol a férfi kövér a nő meg átlagos súlyú? Ilyen lehet pénz nélkül?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem zavar, ha nagyobb darab a srác. Eddig mind a két barátom túlsúlyos volt, viszont mind a ketten odafigyeltek magukra, nem ültek otthon, eljártak vizsgálatokra, stb.


Egy kapcsolatban megint csak nem a pénz számít, hanem hogy tudj olyasmit adni a lánynak, ami kell neki :).


De azért érdemesebb küzdeni a dologért.

2016. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vékony lányként (mondhatni csinos lányként, mert sokan megfordulnak utánam és sok pasi akart velem ismerkedni), odavoltam egy kicsit kövérebb srácért. Nagyon okos volt, ami nekem nagyon bejött és sok mindenhez értett. Nagyon tetszett. De nem kellettem neki :D Így túlléptem rajta :)

(kb 2 ilyen ducibb pasi nem akart tőlem semmit, nem is értem, hogy miért nem)

2016. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Van egy nagyon kövér fotós ismerősöm. Sokféle témában készít egész sorozatokat, és egész jó áron vannak is rá vevők rájuk. Egy csodaszép arcú egyetemista barátnője van. Szeretném azt hinni, hogy nem azért van vele, mert rengeteget utazhatnak együtt Európa leggyönyörűbb tájaira, kiállításaira, és mert nem éppen csóró a srác, de egyszerűen nem megy.
2016. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kövérként mondom - nem egyszerű sajnos.
2016. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak a ducik jönnek be pasikban. A kockahashoz általában egy nagyon bunkó jellem is jár.

Ha a férfi nagyon túlsúlyos, akkor ha összeköltöznénk biztos, hogy a konyhámon kicsit alakítanék rajta lassacskán, türelmesen, őszinte elfogadással.

2016. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Én konkrétan olyan pár esküvőjén voltam ahol a csaj személyi edző, a pasi meg pocakos. A fizetésük is egálos.
2016. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

"Én vékony lányként (mondhatni csinos lányként, mert sokan megfordulnak utánam és sok pasi akart velem ismerkedni)"

Hahaha. Bármely átlagos lány elmondhatja ezt magáról.

A srácnak meg azért nem kellettél, mert mint írtad volt esze!

2016. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 47 kg vagyok, a férjem 130 felett. Viszont iszonyat jó a humora, okos, értelmes, művelt, érdekes, jószívű, törődő, figyelmes stb stb, és nagyon hasonlítunk jellemben, világnézetben is.

Mikor összejöttünk, még nem volt fix munkája se, szóval nem mondhatnám, hogy a pénz miatt lett volna.

Most 7 év után jutott el végre karrier szempontjából oda, hogy jóval többet keres, mint én, rendes, fix munkahelyen, de sosem ez számított. A lelkét szeretem.


És van neki egy nála sokkal kövérebb haverja, az mondjuk nem akar komoly kapcsolatot, de csajozni azt szeret és megy is neki, mert nagyon nagy dumája van és magabiztos. De nem pénzes ő sem, sőt legtöbbször kifejezetten csóró, csak él egyik napról a másikra alkalmi munkákból.


Szóval van ilyen.


És az exem is túlsúlyos volt, de vele is nagyon jól lehetett beszélgetni.

2016. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!