Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Sokat segítene, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Sokat segítene, ha valahogy megfogalmaznátok, hogy mit mond, hogyan viselkedik egy olyan nő, akit fantáziátlannak és unalmasnak, ezek után unszimpatikusnak találtok?

Figyelt kérdés
Mi szórakoztat, és mi vonzó nektek egy nőben akivel szívesen randiznátok és mi vált ki unszimpátiát amitől gyorsan véget vettek egy elindult ismerkedésnek?

2016. jan. 23. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsősorban érdektelen arckifejezés, rövid válaszok, harapófogóval való erőlködés, hogy végre ki lehessen húzni belőle valamit. Ilyesmik. Lehet ezt tekerni-csavarni, egy introvertált nőnek is illik megszólalnia minimum 2-3 mondatban.


Aztán ha látom rajta, hogy tőlem várja a megváltást, a poénzuhatagot, a bohócjelmezben zsonglőrködést, miközben ő nem hajlandó semmit hozzátenni, csupán rötyögni akar. Önző női attitűd.


Aztán ha "furcsák", úgymond terelőek, mellébeszélőek a válaszai, például: "te ezt nem tudhatod", "úgyse tudod", "ez nem érint téged", "találd ki" stb. Utálok rébuszokban beszélni, meg kitalálni a másik szavait. Elég a saját gondolataimat tálalni, nemhogy a partnerét is saját magának. Megoldókulcs: a helyszín gyors elhagyása.


Külsőségekről is akarsz olvasni? Például nem éppen illatos száj, bőr, lepedékes fogsor, cicakakás fül, retkes könyök, ilyesmik.

2016. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nekem a legnagyobb gondom az, hogyha erőltetnem kell a beszélgetést. Szeretem, ha egy lány sokat beszél, érdeklik komolyabb témák is, valamint van benne valami különleges, külsőre és belsőre egyaránt.
2016. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha írok neki egy csomót és annyi a válasz rá, hogy "xd" vagy "lol". Ezért nagyon tudok haragudni.


Külsőre: Öregasszony haj, vagy plázacica stílus.

2016. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet kicsit furán hangzik de én egy városi gyerek vagyok és a kissé falusi beszédforma vagy ahogy mondják parasztos hang egy lánynál engem zavar
2016. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!