Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik itt ismerkedésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik itt ismerkedésre adják a fejüket, mennyire veszitek komolyan az itteni beszélgetéseket?

Figyelt kérdés

Vagy inkább csak "hülyítés" céljából beszélgettek fiúkkal?

24/F



2016. jan. 24. 11:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
jaaa valahogy ugy ahogy mondod >
2016. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Két komoly kapcsolatom "született" innen. Életem két legnagyobb pofonjàt kaptam. A konzekvenciàkat levontam.
2016. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

mi az a két legnagyobb pofon?

megírod?

2016. jan. 24. 11:25
 4/27 anonim ***** válasza:
4%
Csak szórakoznak. De gondolj bele: amelyik normális annak úgyis van barátja már... :S
2016. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Sose ismerkedtem itt. Ennek ellenére nem egy pasi rám szállt, irogatott. Mikor válaszomban megírtam, hogy nem ismerkedni vagyok itt és párkapcsolatban élek, én lettem leteremtve, hogy húztam az agyukat. Nem tudom mivel miven mem beszélgettem és a kérdések alá írt hozzászólásaim sem hiszem, hogy félreérthetők lettek volna.

Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak az itteni pasikról. Vagy szűzecskék nyomulnak ha csak meglátják, hogy nő vagyok, vagy frusztrált idióták anyáznak ha nem fér bele a világképükbe a válaszom. És most jött ez az új faj aki egy nekem írt levél miatt elvárná, hogy minimum viszonozzam a közeledését.

A teljesség kedvéért el kell mondani, hogy láttam már egy-két normális hozzászólást is pasik/férfiak részéről.

2016. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt megismertem máshol a mostani páromat (1,5 éve), előtte ismerkedtem itt "komoly" szándékkal: azaz nem egó növelésre használtam, hanem akár kapcsolatot is kialakítottam volna. Nem igazán jött be.
2016. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

3 emberrel beszélgettem itt komolyabban. Az első csak szórakozott velem, mint kiderült, így elmaradtunk egymás mellől, már régen nem beszélgetünk.

A többiekkel komolyan gondoltam, és ők is, sor került személyes találkozókra is. (Nem egyszerre kábítottam őket, erre ne gondolj.) Az egyik sikeres kimenetelű lett, a másik nem.


Minek adnám ismerkedésre a fejem, ha csak szórakozásra vagyok képes. :D Ugyanaz a kimenetelük: nincs ismerkedés. Vagy van, de teljesen komolytalanul. -->

2016. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

*

A nyíl után: örökké egyedül.

:P

2016. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
5%

#5


Ja, mekekora lúzerek má' hogy nincsen senkijük. Álljuk körbe őket és röhögjük ki mindet! Lúúúúúúúú-zerek!!! Lúúúúúúú-zerek!!! Háháhhá :D

2016. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Megismertem itt pár normális srácot, de én sosem hülyítettem senkit. Szívesen beszélgettem velük. De mindig az van, hogy ha normális és szimpatikus az írása alapján, akkor az ország másik végén lakik. Sajnos mindig ez van, ilyen a szerencsém! :-).
2016. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!