Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vagy 10 társkeresőt néztem át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy 10 társkeresőt néztem át de eggyik se az igazi. Nem tudok olyan kikötéseket megadni amiket szeretnék?

Figyelt kérdés
Nem tudtok valami olyat ami hajlik egy bizonyos témára és nem sablon?

2016. jan. 24. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen kikötést szeretnél megadni?

Minden társkeresőn van hely pár sornak amit kötetlenül megírhatsz a saját elvárásaidbak megfelelően.

2016. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én úgy értem hogy maga az oldal pl metál,gamer témájú és nem téved oda akárki...
2016. jan. 24. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy metál gamer lányt keresel? Szerintem a metál gamer lányok, ha léteznek, azok is a mainstream társkeresővel próbálkoznak, ha egyáltalán akarnak online társkeresni. Az adatlap alapján rá tudsz szűrni.


Egyébként nem tudok ilyen társkeresőről. Ha ez érdekel téged, elgondolkozhatsz azon, hogy csinálj egyet. Viszont szerintem aránytalanul nagy lenne a fiúk aránya, hacsak nem használsz valami frappáns ötletet, social-hacket

2016. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából nem csak ez a két szűrő lenne hanem hogy akik oda járnak azokat kifejezetten érdekli az pl aki egy comic conra megy az nem csak arra járt...
2016. jan. 24. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!