Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkereső oldalakon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalakon tudják a nem előfizetők is felvenni a kapcsolatot egymással?

Figyelt kérdés
Van például az Elittárs, na azon aki nem előfizető, az úgy látom, semmire sem megy.Nem szeretnék több társkereső oldalra is feleslegesen regisztrálni.Előfizetni nem fogok.Felesleges.A randivonal milyen? Ott is csak előfizető boldogul?Ha már üzenetet tudnánk váltani egymással, az elég lenne.De van ahol még azt sem lehet.
2016. jan. 27. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne menj olyanra, mert tele van trollokkal.
2016. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Waplog. Telefonos app sok a fura figura,de egy probat meger. Sok szerencset. :-)
2016. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én régen használtam egy jót,azt hiszem úgy hívták..A VALÓ ÉLET!!:D Vagy az már megszűnt? Az én időmben elég népszerű volt..

Az elittárstól pedig óva intenélek, mert eddig mindenki megszívta aki előfizetett rá..nem is értem hogy ekkora csalást hogy van képük még a közmédiában reklámozni..

2016. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MolotovPunk ***** válasza:

Elittársat meg se említsd.Egy ismerősöm fent volt azon,de nem vált be neki sem.Később ismeretségi körömből is hallottam,hogy kamus és gáz az Elittárs.Szerencse,hogy nem regisztráltam oda.Randivonal az meg fizetős...

Aki nem fizet havonta x díjat,azt gyakorlatilag szinte senki sem látja...Vagy csak nagyon kevesen.Így annak sincs sok értelme.

Talán még a Love.hu ami elmegy,valaha voltam is fent ott.Ettől függetlenül én még mindig azt mondom,hogy élőben jobb ismerkedni... :)

2016. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
www.randik.hu
2016. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is jobban szeretnék élőben, de arra nincs sok lehetőségem, semmi olyan hely nincs mostanság, ahol lehetne.Szórakozni meg nem járok.
2016. jan. 27. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!