Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek fontos internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontos internetes ismerkedésnél hogy randi előtt legalább egyszer szóbeli beszélgetés legyen (skype, telefon stb. )?

Figyelt kérdés
Van aki szerint nem fontos, de van aki szerint fontos. Szerintem fontos, mert a szóbeli beszélgetés más, így kiderül hogy van-e értelme egyáltalán talizni.
2016. febr. 1. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, szeretem hallani a másik hangját, fontosabb mint pl. a testalkat.
2016. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Telefonban és mikrofonban olyan a hangom, mint egy pasinak, szóval nem nagyon nyerném el a tetszését valószínűleg senkinek ez által.

Amúgy meg nekem mindegy, attól, hogy valakivel eldumálok telefonon még nem jelenti azt, hogy jól ki fogunk jönni élőben.

A hangomba biztos nem fognak belezúgni.

2016. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Nálam már hang alapján 100% tudom hogy lesz ebből kapcsolat vagy nem részemről, nagyon bele tudok látni ezáltal az emberek lelkébe.
2016. febr. 1. 09:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is netről van a párom, és beszéltünk tali előtt, azt kell mondjam, hogy rengeteget számított: egyrészt elképesztően tetszett a hangja, másrészt éreztem, hogy határozott, lehet vele beszélni, szóval igen, fontos :-)
2016. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra fontos.
2016. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalam mar csak az miatt is fontos hogy megtudjam tenyleg novel beszelek e
2016. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos. Nem csak maga a beszélgetés miatt, hanem maga a HANG miatt is. Persze ritka, hogy valakinek "elviselhetetlen" a hangszíne, de nekem sokat számít(ott), hogy tetszik-e valakié vagy sem. Egy kellemes orgánum pluszpont. :)
2016. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Igen...Neten megismert illető esetén nemhogy telefonos-skypos beszélgetés hasznos dolog, hanem több(!!) webkamis csetelés, és beszélgetés is...És élő randira már csak úgy érdemes menni, ha már tökéletesen megszoktuk a másik illető külsejét-hangját, egész lényét...Hogy ne érjen esetleg kellemetlen meglepetés az élő találkozónál...
2016. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság. Ott kezdődik hogy alapvetően hülyeség neten ismerkedni. Hova kell ezt még csűrni, csavarni?!
2016. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mint láthatod, mások szerint nem hülyeség. Az, hogy neked nem jött be (vagy valami miatt meg sem próbáltad), nem jelenti azt, hogy a te egyéni tapasztalatod az általános érvényű igazság.
2016. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!