Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít, sok idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít, sok idősebb nőnek, anyukának kor, távolság, kor különbség külső? 21/F

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 14:04
 1/7 Clark Kent.. ***** válasza:
92%
Mert igényesek.
2016. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ezek minden normális embernek számítanak. Egy anyukának a gyereke érdeke kell hogy az első legyen nem jöhet össze egy olyan fiúval aki a gyereke bàtja lehetne. Illetve nem lenne logikus lépés. Olyan kell aki a gyerek apja lehet nem maga is még szinte gyerek. Emellett a külső a legtöbb ember számára fontos valamilyen szinten. A korkülönbség szintén a legtöbb ember számára fontos kérdés. Egész mást szeretne egy 40 éves mint egy 20on éves. A nők 30 körül már férjet és a gyerekeik leendő apját keresik szerintem.
2016. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne számítana?

Az is baj, ha nem akar összejönni az ember olyannal, akit nem tart vonzónak, vagy x okból nem felel meg neki?

Miért kéne bàrkinek is megalkudni csak azért, mert a te szemedben nem teljes értékű?

2016. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Mert szeretne érett 30-40es nőkkel szexelni csak túl fiatalnak tartják :-) 38/F
2016. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert az elképzeléseiddel ellentétben van választása.

Kezdve azzal, hogy egyedülálló anyaként is lehet teljes és boldog életet élni, nem KELL mellénk férfi. Főleg nem úgy, hogy mindegy milyen, bárki, csak legyen...!

Idővel a tapasztalatok száma is nő. És pontosan tudjuk, hogy mi nem fog működni. Így a kor és a távolság is fontos kérdés lesz. Minek pazaroljam az időm, ha jobb dolgom is lenne!?


Nem élet-halál kérdés, hogy legyen egy pasi. Inkább megyek a gyerekekkel kirándulni, mint egy pocsék randira.


Nem vagyok magányos, sosem vagyok egyedül. Van családom, vannak barátaim, jól érzem magam, teljes az életem.

Ha egy férfi ehhez hozzá tud tenni valami pluszt, akkor egy próbát megér.

De nem fogok kínlódni egy 76479 km-re élő zöldfülűvel, mert ő nem akar szüzen meghalni. Pfff...

Mit tudna nyújtani nekem? Problémákat, nyűgöt, meg szerencsétlenkedést az ágyban. Hát köszi, de nem kérem.

2016. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondoltad, lúzerkám, hogy elég, hogy van farkad?

Nem, annyira kevesen vannak kiéhezve.

2016. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel látom, ki van emelve a kérdés, gondoltam, írok.

Voltam egyedülálló anyuka.

Kor olyan értelemben számított nekem, hogy idősebb ne nagyon legyen max 1-2 évvel, inkább fiatalabb, de max 4-5 évvel.


Külső alap, hogy számít, hiszen a vonzalmat első sorban külső határozza meg. Aki nem tetszik, ahhoz általában nem vonzódik az ember.


Távolság... Hogyan ismeritek meg egymást, hogy lesz bármi, ha te itt, ő meg ott?

Na meg... Egyszer megismertem valakit neten, aki külföldön dolgozott, havi 1-2 alkalommal járt csak haza. Szimpatikus volt, és úgy alakult, hogy megbeszéltünk egy találkozót. Nem kellett volna, mert beleszerettem első látásra. Na ott kezdődtek a gondok.

1 évig agonizáltunk egy olyan kapcsolatban, ami nem vezetett sehova.

A gyerekem apja játszotta a hattyú halálát, hogyha én kiköltözöm a gyerekkel, akkor ő kikészül, elszakítom a lányától, stb.

Az emberke meg érthető okokból nem akart hazaköltözni ebbe a szar országba, és borítani a biztos megélhetését.

Szakítottam... Azt hittem, beledöglök, majdnem újabb 1 év kellett, hogy összerakjam magam.

Na ott eldöntöttem, hogy távkapcsolat soha többet....

2019. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!