Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk-lányok, ti hol ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, ti hol ismerkedtek, hogy a lent vázolt problémával találkoztok állandóan?

Figyelt kérdés

Ugye, itt gyakorin folyamatosan azt látni a férfiak oldaláról, hogy nem találkozni normális nővel, most már az összes lány szőkített póthajú, csücsörítős-pucsítós, ribis, satöbbi, a lányok meg itt panaszkodnak, hogy csak az ilyeneket veszik észre, mindenki tudja, hogy miről beszélek.


Ezzel szemben én személy szerint egy ilyen lányt sem ismerek. Ma egyetemi előadáson pont a terem hátsó felében ültem, és a 200 diákból (ahol merész becslés alapján volt nagyjából 10 fiú) velem együtt volt nagyjából 5 lány, akiknek festett haja volt, mindenkinek teljesen normális, átlagos öltözéke volt, ha nem is az a farmer-póló kategória, hanem kicsit csinosabb, de messze a kihívó, ribis öltözéktől. Nyilván személyesen nem ismerem mindegyiküket, de van, akit igen, teljesen átlagos, kedves fiúk-lányok, facebook csoporton keresztül valamennyire rálátok a többiekre is, a teljes évfolyamon (átlag életkor szerintem olyan 22 körül) talán ha van 4-5 lány, akinek a fent részletezett sztereotipikus képei vannak, a többiek normálisan állnak a képmegosztásokkal, és amennyire láttam, sokaknak van párja is, tehát az is kamu, hogy csak a ribiket veszik észre a férfiak.


A kérdésem adott: ti hol ismerkedtek? Milyen körben forogtok, hogy folyton a fent említett problémába ütköztök? Őszintén kíváncsi vagyok, minden magas ló és anyámkínja nélkül. Mindkét nem esetében.


Kiegészítésként egy elméleti vitakérdés: szerintetek mit/min kellene változtatni (ami reális, tehát nem világméretű, hogy egy teljes nem mondjuk totál változtasson az általános hozzáállásán, inkább rátok, egyénekre vonatkoztatva- mint pl a Föld tisztán tartása esetében, hogy ezentúl szelektíven gyűjtöm a szemetet szinten, ahelyett, hogy eredménytelenül átkozzam a nagy földgázfelhasználó ipart), hogy ez a helyzet javuljon?


2016. febr. 9. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

a.) Sehol nem ismerkednek, csak hisztiznek.

b.) Nekik már az is műribi, aki egy picit sminkeli magát, nyitott és van párja.

2016. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Jó hírű egyetemen, irodai munkahelyen, netes oldalakon (pl.: itt), Tinderen, barátok barátai által.


Egyáltalán nem az a probléma, ha valaki festi a haját, műkörmöt épít, vagy sokat szelfizik. Ez semmit nem jelent. A probléma ott kezdődik, hogy a legtöbb fiatal lány érzelmileg vagy korlátolt, vagy a múltbéli csalódásai miatt nem képes megvalósítani önmagát (tehát korlátolt). Rengeteg a csalfa, az őszinteség pedig már jó tulajdonságnak számít ahelyett, hogy természetes lenne. A többség könnyelmű, meggondolatlan, és ezt nevezik spontaneitásnak. Nagyon sokan csak a külsődre kíváncsiak, és sokkal inkább értékelnek egy kidolgozott felsőtestet, mint egy viharvert, de határozott lelket. Megértőnek tartják magukat, de ösztönösen tesztelik a másikat, ami nálam alap kizáró ok.


Persze sehol nem írtam, hogy kivétel nélkül ilyen az összes. De megmondom őszintén, szívesen veled mentem volna abba a 200 fős terembe, ahol ültél, mert ez megdöbbentett. És a fun fact, hogy akikkel a fent leírt tapasztalataim voltak (vagy épp velem csalta meg a barátját), többségében nem póthajas-csücsörítős szelfihercegnők.

2016. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Aki ilyen kijelentéseket tesz, hogy "minden lány ribi", az ezzel valószínűleg csak a saját szerencsétlenségét próbálja másokra kenni, én ezt férfiként mondom. Sajnos alapvető emberi tulajdonság, hogy szeretünk a saját bénaságunkért másokat hibáztatni. Egyébként meg nem a festett hajtól, csücsörítéstől(stb.) lesz valaki ribi, ismerek ilyen kinézetű lányt, de alig volt kapcsolata férfiakkal, valójában csak kisebbségi komplexussal küzd, ezt próbálja kompenzálni az öltözködésével. Meg olyan csajt is ismerek, aki szerényen , visszafogottan öltözködik, közben meg akkora r*bnc , hogy olyat még a hátán nem hordott a Föld.
2016. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2: nem szállok vitába veled a mondandód többi részét illetően, csupán két kérdésem lenne:


- mit értesz az alatt, hogy ösztönösen teszteli a másikat (ami nálad az alap kizáró ok)?

- ha semmilyen formában sem vet alá semmiféle tesztnek, előszűrésnek (legyen ez külső, jellembeli vagy akármilyen egyéb megfontolások alapján) szerinted hogyan kellene kiválasztania az embernek a hozzá illő párt?

2016. febr. 9. 21:09
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
A barátnőimet szeretem, mert csajos hülyeségekre szeretek velük menni, de félelmetes, hogy a legigénytelenebb kövér barátnőm is ELVÁRJA, hogy jóképű pasija legyen. Meg amúgy mindig de tényleg mindig csak a külső, és szörnyű, hogy nem viccből mondják, semmi más bmeg csak az arc. Amikor találkoztak a barátommal, megkérdezték miért vagyok vele, mert alacsonyabb nálam és úristen... Mondtam, hogy szeretem. De... Alacsony. És még kopasz is. Meg hát amúgy se izmos. És ennyi kész... Bármikor lehet velük hülyéskedni, kedvesek, adnak tanácsot divathoz, de ha jót akarsz magadnak párkapcsolatban, ne kérdezz nőt tanácsért, mert ritkán mond hasznos dolgokat.... Bár ezzel ellent mondok önmagamnak, de én elhiszem a férfiaknak, hogy nehéz, mert elfogulatlanul is látom, milyen borzasztó felszínes a nők döntő többsége...
2016. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó, szóval az a ribi aki megcsalja a párját, kivélve ha veled teszi? Te elvárod, hogy lányok jók legyenek, ebbe hol fér bele, hogy te azért asszisztálsz a megcsalásban?

Amúgy pont ezen gondolkoztam én is ma az egyetemen, nálunk is teljesen átlagos lányok vannak. De talán akiknek ilyen poblémájuk van, azok nem egyetemeken ismerkednek, bár ez biztos elcsépelt gondolat.

2016. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2.: Szerintem az, hogy egymásnak valóak vagyunk-e, egy egyszerű, közvetlen ismerkedés közben kiderül. Egy kötetlen beszélgetés, sok együtt töltött idő, esetleg közös programok, ami alatt meg lehet ismerni egymást. Semmi szükség tesztelgetni a másikat.
2016. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7: és maga a beszélgetés, időtöltés szerinted nem egyfajta teszt? Teszt, hogy mennyire jöttök ki jól, mennyire értitek meg egymást, közös érdeklődési körök, minden hasonló. És időtöltés, beszélgetés közben, akarva-akaratlanul is, de azért ha érdekel a másik, úgy tereled a témákat, hogy azok párkapcsolati szempontból relevánsak legyenek (házasságról, gyerekekről alkotott elképzelések, nemi egyenjogúság, általános agresszió, alkoholhoz való viszonya, ésatöbbi, egyáltalán nem ilyen egyértelmű, de azért még lényeges kérdéskör). Szerinted ezzel nem teszteled a másikat? Nem teszt ez, hogy vajon párként is ugyanolyan jó lenne, mint felületes ismerősként?


Nem kötözködésből, csak tényleg nem tudom, ha nem teszteled le sehogyan a másikat, hogyan döntöd el, hogy jó lesz-e vajon társnak is.

2016. febr. 9. 21:17
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Csak megsúgom, többnyire a 14-16 éves lányok olyanok mint az általad felvázolt.

Egyetemre azért inkább az értelmesebbje kerül be vagy pedig időközben megváltozik.

2016. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, amiket te írsz, azok egy általános beszélgetés részei, és semmi köze a manipuláláshoz, felszín alatti tesztelgetésekhez, amikre én céloztam. Amiket írtál, azok szerintem is alapvető beszédtémák ismerkedéskor, és nagyon fontosak.


(#2)

2016. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!