Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van a neten olyan oldal ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a neten olyan oldal ahol tényleg komolyan lehet ismerkedni nem csak szórakozni jár fel a többség?

Figyelt kérdés

mit tapasztaltatok?

én sokat próbáltam már de vagy a legalja kamusokkal és unatkozó ego fényezőkkel van tele vagy kong az ürességtől.

rengeteg oldal van így nyilván mindet nem próbáltam de amit igen az lesújtó.

nektek mi jött be?főleg az átlagos, normális emberek véleménye érdekelne.ne sértődjön meg ezen senki de nyilván egy 10/10es jóképű vagy kőgazdag ember a holdon is talál párt ilyen olyan okokból:)

szóval a hozzám hasonló visszafogottabb és átlagos kinézetű emberek véleménye,tapasztalata érdekelne.


2016. febr. 13. 17:39
 1/4 Clark Kent.. ***** válasza:
Nincs. A netes oldalakat az emberek nem veszik komolyan.
2016. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én itt is szoktam ismerkedni. Vannak itt rendes emberek.
2016. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs a neten semmi komolyság :D
2016. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Attila-m44 ***** válasza:
Nekem (44 éves férfi vagyok) az az általános tapasztalatom, hogy neten a nők nem a kölcsönösen összeillő párjukat keresik (legyen az tartós vagy alkalmi kapcsolat), hanem az álmaikat kergetik. Józan alspokon nyugvó valós párkeresési szándék nagyon ritka.
2018. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!