Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek mindegy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mindegy milyen autoja van egy pasinak, vagy befolyásoló tényező?

Figyelt kérdés
Itt most nem feltétlenül extrém dolgokra gondolok hogy ezres buzuki swift vagy slk merci..,ha nem pl: egy foszernek 2003körüli Toyota Avensise lenne vagy egy 3as Bmw melyik lenne nálatok megnyerobb?!

2016. febr. 16. 07:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem trabim van és tapadnak rám a csajok.
2016. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én nem értek az autómárkákhoz...kb. a Trabantot, Ladát, Polskit, régi Skodát tudtam megkülönböztetni, a többi nekem sokáig nyugati autó volt. A barátomnak Citroenje van, úgyhogy pár év alatt azt már felismerem, de sosem befolyásolt. Nekem mondhatod, hogy Toyota vagy Bmw, hallani hallottam róluk, meg sejtem, hogy a BMW jobb, de ha a Toyotás lenne szimpibb, akkor nyilván az lenne a megnyerőbb.
2016. febr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Eddig csak az első exemnek volt egyáltalán, hozzàteszem, évekig voltunk együtt, azalatt tette le a jogsit és kocsi is akkor lett.

A többinek nem volt.

A jelenlegi páromnak sincs.

(És nem tini vagyok.)

2016. febr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2016. febr. 16. 08:12
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Nekem van sajat kocsim, nem zavar h a pasinak a milyenje van, de ha mondjuk o visz el valahova akkor legyen benne futes, ennyi az ossz vagyam:-)


Masok auto markaja nem foglalkoztat, csak a sajat leven en azt hasznalom napi szinten. Szoval a pasi tolem kocka ladaval is kozlekedjet, csak legalabb futes legyen benne, ennyi:-)

2016. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%

az első pasimnak még jogsija sem volt bringáztunk

a másodiknak egy Ladája volt de nem jártunk vele mert mindig rossz volt

a harmadiknak Trabi na az aktívan volt használva később lett még vagy 10 autója szépen sorba (karosszéria és autószerelő)

a negyediknek jogsija sincsen szal én vezetek :-)


alkalmi vagy rövid kapcsoltnál nem érdekelt soha

a többinél sem volt fontos mivel nekem 17 éves korom óta van jogsim és autóm is :-)

2016. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Azt választanám amiben van utasoldali légzsák.
2016. febr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Mindegy az is, hogy van-e (25 éves vagyok). A barátomnak jogsija sincs.
2016. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
engem nem érdekel milyen kocsija van!
2016. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az számít, hogy mennyire van karbantartva. Lehet naiv vagyok, de szerintem ez sokat elmond az illető személyiségéről.
2016. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!