Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen személyiséggel nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen személyiséggel nőnek kellett volna születnem akkor könnyebb dolgom lenne?

Figyelt kérdés
Kicsit félénk nagyon kedves picit határozatlan átlagos férfi vagyok. Ha nő lettem volna akkor sókkal könnyebb dolgom lenne pár találás szempontjából mert a férfiak ilyen nőt keresnek
2016. febr. 22. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Korábban volt már nekem is hasonló gondolatom, de...

.. arra jutottam, hogy hülye vagyok és ezt nem erőltetem. Nőként sem lennél jobb, csak másabb.

Aminek te születtél, azt nem tudod később befolyásolni. Amin viszont tudsz változtatni, változtass - esély van rá.

2016. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én eszemmel ha nőnek születek még ha egy átlagos testbe is akkor már mindent elértem volna az életben amiről most csak álmodhatok.
2016. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volna = Baromág
2016. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nő lennél, akkor meg biztos túl határozott lennél, akkor meg azért lenne nehéz párt találni.
2016. febr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!