Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni lányokkal, ha barátaim nincsenek?

Figyelt kérdés

Most költöztünk új városba és a suliban mindenkinek megvannak a baráti körei,ahova nem nagyon akarnak beengedni.

Szóval nincs egy barátom se,akivel el tudnék menni bárhova,ezért mindig itthon gubbasztok.

Hülyén nézne ki,hogy magányos farkasként megyek csajozni?

Vagy nem?

Hol ismerkedjek lányokkal?



2016. febr. 22. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el egyszer egyedül vhova...

Vagy ha van valami hobbid, akkor menj el oda, és ha olyan, tuti lesz ott lány is. Ha meg nem, akkor ott megismersz egy fiút, és máris lesznek lánybarátok:D

2016. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csajozáshoz miért kell erősítés?
2016. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahhoz nem kell,csak,hogy olyan helyekre ne menjek egyedül,ahol mindenki baráti társasággal van körülvéve,én meg ott vagyok egy szál magam.
2016. febr. 22. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2016. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Debrecen
2016. febr. 23. 16:36
 6/6 Fingkirály ***** válasza:

Próbálj csatlakozni valamilyen közösséghez/önkéntes mozgalomhoz, van mindenféle, vannak ilyen folkjellegű táncházak, van Bike Maffia (velük nagyszerűen lehet pl önkénteskedni), van a Debreceni Hősök nevezetű aranyos önkéntes csapat(és igen jó arcok) - ők mind facebookon is megtalálhatók, ha nem is ott a helyszínen fogsz majd leányzókkal ismerkedni (ámbár kitudja :)), mihelyst lesz társaságod, mindjárt könnyebben megy a dolog, mert nekik is lesznek ismerőseik, meg azoknak is még, és mindjárt nem egyedül bóklászol a városban.


Ha netán tudtam ezzel segíteni neked, én örülök a legjobban :)

2016. febr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!