Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire szépítheti meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szépítheti meg a külsőt a benső? Mennyire igaz ez az állítás?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát párnak csak olyat keresek, akiben mindkettő megvan.
2016. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt már konkrétan olyan tapasztalatom, hogy a környezetemben senki sem értette, miért vagyok együtt "egy ilyen csúnya sráccal", se a szüleim, se a tesóim, semelyik barátom, sem semmilyen ismerős. Mindenkitől megkaptam a negatív kommenteket, de nem is értettem, miről beszélnek. Számomra ő jól nézett ki, helyes volt, láttam benne sármot is. De valószínűleg arról volt szó, hogy a belső tulajdonságaiba hamar beleszerettem.

(Azóta véget ért ez a kapcsolat, de semmi köze nem volt a külsőhöz.)

2016. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Három kategória van nálam aki nem tetszik így mindegy milyen belül, aki elmegy és még a belső megszépítheti és aki tetszik de ha a belső taszít akkor kuka. Attól függ a delikvens melyik kategóriába esik.
2016. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Eléggé és igaz. Nem egyszer voltam szerelmes olyan lányba, aki amúgy nem volt túl szép, de meg voltam hülyülve tőle, annyira jó természete volt.
2016. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2016. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon is meg szépítheti.
2016. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát so so.. A párom régen egyáltalán nem tetszett. Nagyon nem. Aztán megismertem és ma már egyáltalán nem tudom miért nem vonzódtam hozzá anno. (Már ami a külsőt illeti.)

Egyébként sokak szerint helyes férfi, ezért mondtam hogy so-so.


Ha valaki a többség szerint csúnya, nos arra nem tudom ez az állítás mennyire lehet igaz.

2016. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
semennyire. Ha külsőleg bejön, de belsőleg egy sz@r ember, akkor azon nem fog szépíteni a külseje.
2016. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes a párom de érdekes hogy az idő múlásával, a belső megismerésével és a mély érzelmekkel sokkal sokkal helyesebbnek látom őt mint elsőre :-)
2016. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy férfinál megszépítheti, a nőknél nem nagyon. Mivel kutatások támasztották alá, hogy egy férfi szexuális értékét kb. 30%-ban a külseje határozza meg, a nőknél ez 90%-95%!!


Gondolj bele van egy ronda, dagadt nő, aki egy zseni 3 diplomával, kedves, intelligens ráadásul még jól is keres meg minden. Van mellette egy top10-es fiatal bombázó, akinek még érettségije sincs, nem tud összeadni két számot, munkanélküli mert még dolgozni is lusta, a barátnői is kiközösítették mert egy hisztis hárpia, ráadásul még beképzelt is.


Na hány férfiból hány feküdne le a dagadt ronda szőrössel, és hány a csinos, gyönyörű bombázóval?

Gondolom tudjátok a választ.

2016. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!