Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen túl gyerekes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen túl gyerekes a kinézetem kb 18-nak nézek ki. Ez nagyon nagy hátrányt jelent az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Leginkább arcra nézek ki fiatalabbnak, ez nagyon gáz?

2016. febr. 27. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Nőknél szerintem inkább előny :)

27F

2016. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most gondold el, a 17-18 éves lányok imádnának így. 26 évesen érett pasijuk lehet aki nem néz ki annyinak.
2016. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hátrány. Én sem nézek ki 36 évesnek, pedig annyi vagyok. :)
2016. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Férfiaknál egyértelműen hátrány. Viszont megtérül később, úgy 35-40 éves korodra, amikor simán mindenki azt fogja rád mondani, hogy kb. 28-29 évesnek tűnsz.
2016. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nőként tuti hogy nem.

Férfiként esetleg, de a későbbiekben megtérül.

2016. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Teljesen,mert egy ,,fejletlen férfi" látszatát kelted.

Menj sportolni,edzeni,hogy férfiasodj.

Én lehet még szteroidot is tolnék ha ennyire fiatalnak néznék ki,szégyellném,engem mindig 35+-nak néznek és ezt imádom.

Azt jelenti,hogy egy férfi vagy,aki sikeres.

Remélem legalább mély bugó hangod van,attól megőrülnek.

2016. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért szteroidokkal ne tegye már magát tönkre szerencsétlen. Szerintem nem hátrány, max ha idősebb barátnőt szeretnél magadnak :)
2016. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem nők mondták utolsó,kérdeztem,hogy sok pali örül,hogy fiatalabbnak néz ki,én meg ha idősebbnek néznek.

Azt mondják az extrém gáz ha fiatalabbnak nézel ki,nem vagy férfi burkoltan.Komolyan ezt nők mondták.


Férfisodnod kell,mert nem nekik férfi kell,aki erős,egészséges,kisportolt,és akár a falhoz vágja(szexuálisan gondolom)

2016. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az az extrém gàz,hogy manapsàg a 30 körüli férfiak simàn kinéznek 35-nek,örülj neki hogy fiatalos vagy.N
2016. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ÉN 28 vagyok,és 35-nek néznek,ez csak jó,mert így közli burkoltan,hogy férfias vagy,felnézek rád.
2016. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!