Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, adnátok esélyt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, adnátok esélyt olyan figurának akinek olyan feketés-sötétek a szemei, mint egy Star Trek világbeli "betazoid"-nak?

Figyelt kérdés

[link]


Nem ijesztő ez így...? Van pár gyakorlati probléma ezzel: nem lehet szemezni a hölgyekkel, szinte nem is látszik a pupilla sosem, nem olyan "szexepil", mint egy sötétkék vagy világoszöld...


Okés, ehhez tartozik egy "úgyis-mind-meghaltok" tekintet, egy félig felhúzott - félig leengedett szemöldök és olyan orcák, amik leginkább az ilyen karikatúrákat idéznek. (főleg az Antall Imre uborka-gumibábot)



#halál #félelem #alagút #betazoid #fekete szemek #nem vagyok cigány
2016. febr. 29. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? Attól,hogy ilyen egyedi szemei meg arc berendezése van még lehet, kedves, szeretnivaló ember.
2016. febr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tartozik hozzá egy Lakatos, Kolompár, vagy Orsós vezetéknév is, akkor NEM.
2016. márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 - tőled nem is vártam mást.


#3 - nem vagyok cigány.

2016. márc. 1. 01:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mindegy, milyen a szemed színe, az egyéniséged a fontos. Bár ha Petruska-féle eszelős tekintet is párosul mellé, akkor ne sötét sikátorban ismerkedj. :)
2016. márc. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a világosat jobban szeretem, de ha ezen kívül tetszik, nem lenne akadály
2016. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Foglalt vagyok,szóval elméletben simán..nem ezen múlna..biztos érdekes szemeid lehetnek..:)
2016. márc. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!