Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért nem képesek olvasni az emberek?

Figyelt kérdés

Pedig nem kilométeres profilszövegről van szó.

Kitöltök sok adatot, hogy minél pontosabb legyek úgymond, erre a többségnél már 1-2 üzenet után kiderül, hogy sz@rtak az egészre, és kapásból olyanokat kérdeznek, ami ki van írva a profilon. Majd amikor megmondom, hogy el kellene olvasni a profilt, mert ott minden szerepel, még én vagyok a bunkó és kiállhatatlan, akivel még beszélni sem lehet.


Tudom, hogy nem ez a világ legnagyobb problémája, de nem értem. Egyes emberek miért nem képesek elolvasni a profilt/leírást/adatokat? És nem a kép "tereli el a figyelmüket" mert először fel se raktam magamról, és úgy is ezt tapasztaltam.



2016. márc. 1. 08:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs rá idejük szerintem..
2016. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Saját tapasztalat (fiúként), hogy társkeresőzni nem éri meg.

Az ott lévő férfiak kérés nélkül mindenkire ráírogatnak, aki egy fokkal szebb az ördögnél, a nők többsége meg azt gondolja, hogy valami online webshopban van, és csak ki kell választania a legszexibb pasit, aki tetszik neki.

Ismerősöm poénból valami kamu sportos pasi képpel regisztrált társkeresőre (rendes profilja is volt ott). Ha a rendes profiljáról írt egy teljesen jó és korrekt levelet, b @sztak visszaírni. A sportos pasis profiljával meg írt 2 mondatot, azt is helyesírási hibákkal, és majdnem mind visszaírt.


Én is letöröltem már magam, meg ő is.

2016. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
A férfiak azért nem olvasnak, mert a nők nem írnak. :)
2016. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Társkeresőn az emberek 90%-a a legaljához tartozik. (tiszt. kiv.)

A férfiak és a nők is szinte csak és kizárólag a kinézetre mennek, ezért őket semennyire sem érdekli, hogy mi van a profilon kiírva. Nem azért nem olvassák el, mert lusták lennének, vagy nem tudnak olvasni, hanem azért nem, mert szimplán k..rvára nem érdekli őket. Ismerek olyan nőt, aki ugyan már talált társat, de fent volt társkeresőn. Elvált anyuka, van 1 gyereke. Ez így szépen ki is volt neki írva. Ráírt egy pasas, beszélgettek, szimpatikusak voltak egymásnak. Már a találkozót is tervezték. A nő annyit írt, hogy addig a pár óráig majd a nagyi vigyáz a gyerekre. Erre a pasas csípőből: van gyereked???

És el is tűnt a francba. Az ilyenek rohadjanak meg egyedül. Ugyanez vonatkozik azokra a lányokra is, akik azt hazudják a profiljukban, hogy ők kedvesek, érzelmesek, stb, miközben a felszínesség mintapéldái.

2016. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
4. nagyon jó megfogalmaztad, tetszett nagyon :)
2016. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

4:

Hányszor jàrtam ugyanígy, amit leírtál... Pedig az első, amivel a profilom kezdődött, mindig a gyerek volt.

Azóta én is letöröltem magam, mert lett kapcsolatom, de a kérdésben taglalt dolog nekem is ismerős...

2016. márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

"Nem azért nem olvassák el, mert lusták lennének, vagy nem tudnak olvasni, hanem azért nem, mert szimplán k..rvára nem érdekli őket"


Szerintem ennél összetettebb. A nők sok levelet kapnak -> nem igazán válaszolnak rájuk -> a férfiak ezért nem fektetnek sok energiát egy levél megírásába -> a nők így még több sablonlevelet kapnak -> a férfiaknak még kevesebb a sikerélményük -> már az adatlapot sem olvassák el, mert minek.


Öngerjesztő folyamat, amit valahol még erősít is az, hogy a legjobb nőkért tömött sorokban állnak a férfiak, tehát regisztráció után az első dolguk az lesz, hogy a "legjobb nőkre" ráírjanak, utána pedig a sikertelenség miatt folyamatosan adnak le az igényekből és az igényességükből.


Ennek a folyamatnak a vége az "ezt a sablonlevelet akkor most minden csajnak elküldöm, nagy számok törvénye alapján csak válaszol valaki!" - hozzáállás férfi oldalról, női oldalról pedig: "már megint kaptam 50 igénytelen levelet, el sem olvasom őket..."

2016. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak társkeresőn, mindenhol! Ha megfigyeled, bárhol ha ki van írva valamilyen információ (pl. erre menj, nem ehető, innen indul, így működik, stb) az emberek csesznek elolvasni, és vagy csinálják tovább, amit szoktak, vagy mennek kérdezősködni, mert nekik külön egyenként el kell mondani, hogy mi van. Mint egy rakás birka.
2016. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

"Társkeresőn az emberek 90%-a a legaljához tartozik."


Két eset van. Vagy nem vagy, soha nem voltál fenn társkeresőn, de akkor nem vagy hiteles vélemény nyilvánító a szememben, vagy fenn voltál, most is fenn vagy, akkor viszont a saját besorolásod szerint magad is az emberek legaljához tartozol, ezért nem hiteles a véleményed a szememben.


Társkeresőzéseim alkalmával én két dolgot szoktam kiemelni: 1. Legyen korban hozzám illő, 2. mindenképp legyen független. Ehhez képest rendszeresen megtalálnak tőlem 10-20 évvel fiatalabb és/vagy párkapcsolatban élők. Vagy el se olvassák, mert minden mindegy, vagy elolvassák, de nem törődnek vele, mert minden mindegy.

Minket ez bosszant, de gondoljunk csak bele, ha százból, ezerből egyszer bejön nekik valami, már megérte. Nem? De :)

2016. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Igen ezt csinálja a pasik többsége. Ha 100 ból már egy nő benne van a sexben az már nekik megérte.


Én ha jól kitöltött profilt látok meg is szomtam írni a hölgynek mennyire tettszik hogy sok mindent megadott, és hogy biztos komolyan gondolja a párkeresést. Felvetem nem e lenne kedve megismerni engem, írok magamról, illetve nézze meg a profilom, nekem is ki van töltve.

De mint tudjuk a nők nem igazán írnak vissza, csak a menő macsóknak ezért válasz nem igen jön.

Lassan úgy vagyok törlöm magam, mert ennek így semmi értelme. Megdől nemsokára az az elgondolásom miszerint neten könnyebben ismerkedek, mint élőben....

2016. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!