Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek partnerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek partnerrel -nem on line, hanem hagyományos személyes megismerkedés útján, de nem is utcai leszólítással. Különös tekintettel arra, hogy nincs semmilyen közösség, ahová tartoznék?

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképen meg kell szólítanod, ha még nem ismered, vagy nem egy haveri társaság hozza...

Pl a kedvenc szórakozóhelyeden odamész és megszólítod... Vagy könyvtárban.. Vagy ahova jársz...

Néhány éve 110kgal úgy döntöttem lefogyok, tekertem körbe a velencei tavat elment mellettem országúti bringán egy istennő, én ott eldöntöttem, hogy leszólítom, 40 perc és két szívroham után utolértem mikor megállt lefotózni 2 hattyút... Azóta 85kg vagyok, ő pedig a feleségem...

De elengedhetetlen része volt a leszólítás...

2016. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adri+ ***** válasza:

Neked mákod volt és like.

Viszont engem ezek a felelőtlen csitri nőcskék gyűlölnek hamis vádak alapján, amiknek nincs semmi köze a valósághoz.


Nehezíti a dolgom, hogy én a Tuareg, Bantu, indonéziai, végül cigány lányokat fogadom csak el páromnak.

A fehéreket nem, ha csak nem Albino. :)

Viszont fentiek 18-23 éves korosztály jelentős többsége nincs tisztasága, nincs szellemi vagy intellektuális érettsége. Ha mégi megvan, akkor vagy bűn ronda számomra ( mert más ember ideája ) vagy csak a vagyoni helyzetem és a hátterem érdekli.

Nem vagyok csóri, viszont akkor ápolom jobban magam ha lesz kiért ( így is tisztálkodok megfelelően ).

Valamint akkor viszem a leendő csajomat a bódi fulliba, ha megérdemli. Ha nem tesz érte : csak mosakodó lavorban vagy a patakban fürödhet : mert ezt várják el tőlem is.


Amennyit adsz és vársz el, annyit adok és várok el én is.

Amennyit engedsz az elveidből és szokásaidból, annyit engedek én is.

Amennyire vagy őszinte és megértő velem, annyira vagyok veled én is.

Viselet őrző vagyok ( jelenben is releváns mértékig ) és a fent nevezett rassz beli csajok az ideáim.

Vállalom magam és az őszinte véleményem, és ezt el is várom a leendőbeli mátká(i)mtól. Fontos számomra a nyitott kapcsolat ( a lehetőség miatt ) elvárom, hogy a mátká(i)m először velem legyen(ek). Utána ugyan olyan tisztával akkor nem akadály, ha engem ismer(nek) el elsődleges párjának mindenkinek és mindenhol, minden esetben.

Nem érdekel kitől lesz a gyermeke, sajátunkként nevelem fel, ugyan azt adom számára, mint a tőlünk levő egyenes ági.nak.

Viszont ezt a mátká(i)mtól el is várom.

Nekem, Neki(k) és gyermeke(i)nknek is kijár a fullos autó ház ruha .. amennyire ez valóban szükséges. Komázom a luxus cuccokat, viszont csak releváns mértékig.


A mátká(i)mtól elvárom, hogy a kapcsolat teremtést egy köszöntéssel, és egy kommunikatív intelligens kérdéssel kezdeményezze olyan esetben, amikor van legalább három teljes szabad óránk az ismerkedésre, ennek hiányában legalább egyszer köszöntsön, jelezze felém hogy rayi és bejövős vagyok és legalább egy valódi és aktív elérhetőségét adja meg és hogy mikor kereshetem. Legalább öt vagy egy rendszeres alkalmat ( hétvégéken mondjuk 13-14 között ).


Adri

2016. márc. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!