Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem érzem magamat szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érzem magamat szerethetőnek, akkor más sem fog szeretni?

Figyelt kérdés

Jó barátnak tartanak, és én is magamat, de mint barátnő, nem igazán kellek senkinek. Mármint, vannak, akik lefeküdnének velem, de semmi több. És én is úgy érzem, hogy belém úgy sem tudna senki szerelmes lenni. Nem vagyok bombázó, kicsit gyerekesen viselkedem néha, úgy érzem, hogy nem értek semmihez, semmiben nem vagyok jó, csak úgy tengődöm. Járok egyetemre, de az is csak átlagos szinten megy. Nem vagyok társasági ember sem, szeretek egyedül lenni, és még kicsit félénk is vagyok.

Ezek alapján érthető is, ha lekopnak mellőlem a pasik már az elején, dögunalmas lehetek nekik.


Van más is ilyen helyzetben?

20/N


2016. márc. 5. 16:01
 1/5 Mumusan ***** válasza:
38%
Ha zavar hogy ilyen vagy, akkor változtass. Ha nem, akkor ne.
2016. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól mert nem akarsz 1 éjszakás kaland lenni nem vagy olyan aki nem szerethető. Szeretetre vágysz és rendes fiúra ez érthető. Önbizalomhiányod van kicsit.
2016. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

1. Önbizalom hiányban szenvedsz! Olvass sok önfejlesztő könyveket, hallgass hanganyagokat!


2. Mindenki csak annyi szeretetet tud adni, amennyire saját magát szereti!


3. Azért érzed ezt mert te magadat nem szereted, nem fogadod el magadat olyannak, amilyen vagy, ergó te nem is várhatod így el, hogy más is szeressen téged! Mivel te magadat se szereted! Ha majd megtanulod magadat szeretni, akkor már más is tud!


Tanácsom: állj a tükör elé, és mondd bele a szemedbe, hogy "Szeretem magam!" Mondogasd ezt addig míg meg nem fogod magad szeretni!

2016. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam régen.

Amíg te nem szereted magad,addig mást sem tudsz szeretni,de akkor téged sem fognak szeretni.

Olvass könyveket,címeket írok priviben ha kell.

És állj a tükör elé. Nézz a saját szemedbe,ne az arcod a homlokod nézd...a saját szemedbe nézz bele,és mondd azt. Szeretlek,és elfogadlak olyannak amilyen vagy. Nem lesz egyezerű. Én vettem egy nagy levegőt és sírva fakadtam de kimondani nem tudtam,csak másnap mikor újra próbáltam.

Tanuld meg szeretni és elfogadni magad. Gyerekes vagy? Az nem baj. Nem kell mindig halálosan komolynak lenni. Olyan vagy amilyen. De amiket leírtál nem ok,hogy ne szeressenek.

De magadat kell szeretned és elfogadnod.

Amíg negatív vagy,azt sugárzod ki,és menekülnek előled.

Az hogy valakinek csak szexre kellesz,nos ezt neked kell tudni hogy te akarod e? Ha boldoggá tesz,akkor tedd azt. De olvass sokat.

2016. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk nyitnál mások felé nem lenne ilyen problémád. Nem esik Le a gyûrû az ujjadról ha Te is keresgélsz olyat akivel boldog lehetsz vagy legalább válaszolsz ha valaki ír neked

19/L

2016. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!