Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ebbe azért bele szoktatok gondolni?

Figyelt kérdés
Gondolom nem hangzik nagy újdonságként (és előre jelzem, hogy nem panaszkodás céljából írom a kérdést, csupán a sajátom és az érintett férfi ismerőseim tapasztalataiból kiindulva), ha azt mondom, hogy a nők túlnyomó többségének az átlagos vagy magas pasik jönnek be, közülük is nagyon sokak szemében az alacsonyabb fickók az érdektelen kategóriába tartoznak, tehát vizuálisan egy pillanat alatt fel tudjátok mérni a magasság alapján, hogy az adott pasi bejön-e vagy sem. Ez alapján nagyon gyorsan tudtok szelektálni, azután pedig jöhetnek a "finomhangolások", mint az arc, haj, öltözködés, kommunikáció. Viszont ugye azt tudjátok, hogy a magasság abszolút genetikailag predesztinált és egyik pasi sem tehet róla, hogy olyannak született? A mellméret is ugyanúgy genetikailag meghatározott, valahogy a pasik nagy részét mégsem érdekli igazán, hogy mekkora a lány mellmérete. A női gondolkodásmóddal kapcsolatos konkrét kérdésem viszont az lenne, hogy ha esetleg megláttok egy nagyon helyes (arc, haj, stílus) pasit, akkor azt gondoljátok magatokban, hogy: "Fú, ó de kár hogy nem magasabb néhány centivel." vagy miután a vizuális ingereket az agy feldolgozza és olyan visszajelzést küld, hogy alacsony kategória, akkor esetleg megváltozik-e a pasival kapcsolatos attitűd és egyből ignoráljátok az adott személyt? Nekem azért lennének fontosak ezek a válaszok, hogy tudjam a metakommunikáció szempontjából miként viszonyuljak a nőkhöz, ugyanis volt már olyan eset, amikor a csaj talán elkezdett volna szemezni velem, de látszott rajta, hogy egy pillanat alatt megváltozott a magatartása és nem tudom, hogy azért mert egyből feltűnt a magasságom vagy egyéb külső események okozták-e.

2016. márc. 6. 23:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%

Megint egy alacsony...

Nem baj az ha kicsi vagy De ne a hosszú combú magas lányok után csorogjon az ember nyála

2016. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%

Én azt szoktam gondolni, hogy kár, hogy nem magasabb, pedig helyes.


Nekem volt alacsonyabb pasim, én 173 vagyok ő 168-170 körüli volt. Hát nem éreztem magam jól, de lehet csak azért mert kicsit ducibb vagyok (nem kövér) és így még nagyobbnak éreztem magam mellette. Nem volt jó az sem mikor pl a nyakába akartam "ugrani" :/


Őt neten ismertem meg, tehát a személyisége fogott meg, amíg tartott a rózsaszín köd, addig nem zavart a magassága, de utána egyre többet agyaltam ezen. Végül nem emiatt lett vége, de lehet ha más probléma nem adódik idővel a magasság kérdés lett volna a baj.

2016. márc. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%

Kinek mi az alacsony. Nekem a nálam alacsonyabbtól kezdődik ez a kategória de tény hogy nálam magasabb lenne a cél bár párom pont olyan tökalsó mint én :D

Szóval jah akár belegondolok akár nem tény hogy ha pisti fél lábbal született vagy 3 ujjal vagy vakon vagy némán arról pisti nem tehet ettől még nekem pisti nem fog bejönni. A magasság a mellméret a testalkat (bizonyos határokon belül) stb öröklött ettől még nem fog tetszeni az illető akkor sem ha bele gondolok hogy ezt osztotta neki a gép.

A tényleges kérdésre válaszolva aki alacsonyabb mint én mindegy hogy néz ki.

168 cm vagyok szóval nem nehéz nálam magasabbnak lenni.

2016. márc. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
#1-nek: Közel sem a hosszú combú magas lányokra csorog a nyálam, szerintem ez elég nyilvánvaló, de tök jó, hogy legalább a kérdésre "tudtál" érdemben válaszolni.
2016. márc. 7. 00:23
 5/32 anonim ***** válasza:
48%
Csak általánosítottam ahogy Te is :)
2016. márc. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
9%
Nem gondolnak bele, mivel aki alacsony, az számukra nem férfi, sőt, nem is ember.
2016. márc. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Én pl nem így gondolkodok. Nekem a 170 körüli pasik jönnek be legjobban, a nagyon magasak nem szeretem. De a sokkal magasabbakat se úgy nézegetem, hogy kár, hogy ekkora. Értelmes felnőtt ember már kinőtt abból a kategorizálásból,amit írtál.
2016. márc. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Koleszban a szomszéd csajokat hallottam beszélni egyszer egy ismerősömről, aki olyan 168-170 centi lehetett. Mondták, hogy kár, hogy ilyen alacsony, mert amúgy tök helyes meg férfias.
2016. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Nem, nem gondolok bele.

Nekem is sokszor mondták, hogy kár, hogy ilyen kis dagi vagyok (meg még alacsony is...), mert egyébként arcra egész helyes csaj lennék.

És akkor igyekszem ezt bóknak felfogni, elvégre szép arca se lehet mindenkinek. :)


A legtöbb pasi átnéz a duci nőkön, már 5 kg felesleg is sok némelyik válogatósabb ürgének, és mi sem írjuk ki naponta ezerszer, hogy igenis tessék elfogadni, hogy egy kétlábon járó zsírdepó is lehet aranyos, kedves, imádni való ember, csak épp most nem divatos.

De van nagy orrú barátnőm, meg akinek eláll a füle, és mindkettő hasonlóakat mond.


Ezzel úgysem lehet mit kezdeni, valakinek vagy tetszel, vagy nem.

Én nem tudom, te hogy vagy vele, de én inkább járok olyannal, akinek külsőre is úgy tetszek, ahogy vagyok.


Egyébként: nagyon sok alacsony pasinak valahogy mégis csak sikerül barátnőt találnia...

2016. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
#9 Én pont fordítva látom: a környezetemben egyetlen nőnek sem okoz gondot, hogy párt találjon, még a legcsúnyábbaknak sem. Legfeljebb az jelenthet akadályt, ha nagyon válogatós az illető, és egy pasi se néz ki elég jól neki. Férfiak közül pedig aki átlagon aluli arcra vagy magasságra, annak nincs nője.
2016. márc. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!