Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a internetes társkeresőn, a jó nők 90%-át a férfiak 5%-a viszi el? A legtöbb férfi ezért csalódik és érzelmileg is károsul, ha próbálkozik netes társkeresőn?

Figyelt kérdés

Valami ilyen felmérésről hallottam, hogy minden 20 férfiból 1 igazán sikeres társkeresőn, de az viszont sokat randizik, sokat kefél és válogathat a jó nők közül. Viszont a maradék 19 pasi az többnyire csak szív egy társkeresőn, a nők egyszerűen válaszra se méltatják, egy idő után bedepizik, feladja és még az amúgy is alacsony önbizalma még mélyebbre süllyed benne.


Ti szerintetek ez a felmérés fedi a valóságot? Átlagos pasiként nem is érdemes elkezdeni? Inkább csak az élő?


2016. márc. 8. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
A "való életben" ugyanígy van.
2016. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%

Nagyjából ja.

Rengeteg a férfi, és a nők nyilván a legjobbak közül is a legjobbakat fogják kiválasztani, és ezek a faszik tudják jól h ők kellenek a nőknek, ezért hát miért is állnának meg egynél, így hát ebből adódóan jön a duma, hogy minden férfi csak szexelni akar velük.

Igen nagyjából azaz 5 dugja meg mindet :)

2016. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Sose értem meg ezt a rinyát. Ti pasik, akik itt vergődtök nap nap után, miért várjátok el a "jó nőktől", hogy kedvesek és érdeklődőek legyenek irányotokba, mikor ti ugyan így leszarjátok a "nem jó nőket"? Hányszor olvastam már itt, hogy oldalakon keresztül megy a sírás, hogy ők milyen csúnyák, a nők meg felületes r_ibancok, sose lesz így senkijük. De azt sose részletezik, hogy miért nem próbálkoznak a "nem jó nőknél". Illetve egyszer valaki írta nekem, hogy annak nincs értelme, mert a pasi arra izgul fel amit lát... Na és a nő nem? Vagy hogy él ez a ti fejetekben?
2016. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 schamuelson ***** válasza:

Nagyjából helytállóak a számok. Mert valami olyan felmérést is hallottam, hogy a nőknek csak 6%-a jó nő. Ha ennek vesszük a 90%-át, az 5,4%, tehát némi kerekítéssel a pasik 5% kap párnak jó nőt.

(Nehogy komolyan vegyetek!!!)

2016. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nők genetikailag úgy vannak berendezkedve, hogy csak a legjobb pasikkal foglalkozzanak, a többi férfit pedig ingorálják (ezzel szemben a férfiaknak a bárkit-aki-hagyja magát önsztön jutott). A netes társkereső oldalak ideális terep a nők számára kiélni az örökölt ösztönt, ugyanis óriási férfitöbbletnek köszönhetően minden nőre jut valamilyen überfickó és az anonimitásnak köszönhetően semmilyen társadalmi elvárásnak sem kell megfelelni és kellemetlenségek nélkül ignorálhatják a nem éppen top-pasik tömegét. Szal igen, átlagos pasiként a netes társkeresés a tökéletes idő- és energiapocsékolás.
2016. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 tévedsz, társkeresőn a nem jó nő is kap napi1 levelet minimum. Szóval van aki próbálkozik náluk is!


ellentétben a nem jó pasinak még csak az adatlapjára se megy senki, max évente 1-2 alkalommal.

2016. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Teljesen helytallo a kerdes


De a penzzel is ugyanez a helyzet

2016. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!