Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem tetszik egy pasi sem?

Figyelt kérdés

Nem tetszenek a kigyúrt izomagyúak, és a pénz sem érdekelt soha, és mindenki szerint elég fura ízlésem van a pasik terén. Akik eddig tetszettek/jártam velük, azok az ismerőseimnek nem jöttek be egyáltalán, volt olyan, aki konkrétan egy meztelen csigához hasonlította az egyiküket. Szóval tényleg nem a legjobb pasikra bukom, csak valami fogjon meg benne, pl. hogy szép a szeme, vagy tetszik a hangja. De ilyen nagyon ritkán van. És a legrosszabb az, hogy sok embertől még undorodom is, kiráz a hideg, ha csak belegondolok, hogy hozzám érnek...


Mitől lehet ez, és hogyan lehet ezen változtatni?


20/L


2016. márc. 12. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Egy rész média agymosás, egy rész szülői félre nevelés, egy rész előítéletesség és kész is vagy te.
2016. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Miert akarsz ezen valtoztatni? A te izlesedrol van szo, nem egy masiken.
2016. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 VirágésBence ***** válasza:
53%
Az nem baj, ha más az ízlésed, sőt, nem feltétlenül rossz tulajdonság, ha nem csak izomagyú állatokat veszed észre. Nem kell ezen változtatni, szerintem nincs veled semmi baj, szép szeme meg sok embernek van...
2016. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

A férfiak kb 5% vonzó. Teljesen normális vagy ebből a szempontból.


Régebben, a mezőgazdaság kialakulása előtt, 1 férfi jutott általgban 17 nőre, legalábbis a genetikai vizsgálat ezt mutatta ki. A nők ösztönszerűen ugyanarra a pár pasira mennek és ignorálják a férfiak többségét.

2016. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Mutassak egyet aki talán bejön? Amúgy nincs ebben semmi kivetnivaló. Nincs veled gond szerintem 23/F
2016. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mutathatsz egyet, de honnan gondolod, hogy tetszene? :)
2016. márc. 12. 18:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy a leírtak alapján :) De azt nem tudom garantálni, hogy tényleg tetszik :)
2016. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na mutasd. :)
2016. márc. 12. 18:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért mert nagy az arcod


Ennyire: [link]

2016. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pont, hogy önbizalomhiányos vagyok.
2016. márc. 12. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!