Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg általában az férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg általában az férfiak felülértékelik a benső tulajdonságaikat és sikertelenségüket rákenik a külsejükre és a pénzre?

Figyelt kérdés
Sokszor lehet hallani itt, hogy a nőknek a pénz és a külső számít. Nem lehet hogy nem emiatt nincs sikerük a nőknél, hanem mégsem olyan jó a bensőjük. A férfiak nincsenek tisztába önmagukkal?
2016. márc. 13. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem a férfiak általánosságban, hanem a férfiak egy bizonyos rétege.
2016. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
provokálni próbál valaki. nekem nincs bajom a csajozással szal nem tudok nyilatkozni első kézből de a legtöbb nő tényleg durva amit levág ha igényekről van szó xd
2016. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1. Igen úgy szerencsésebb lenne a kérdés, hogy Azok a férfiak akik rákenik a külsejükre és az egzisztenciájukra, a sikertelenségüket, azok felülértékelik a bensőjüket?
2016. márc. 13. 19:23
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Akkor úgy a válaszom: igen.
2016. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Nekem kizárólag a vonat alá rugandó ronda fejem szab gátat a párkeresésben, a személyiségemmel nincs gond, úgy alakítom, ahogy akarom, egyik pillanatról a másikra. Erre az oldalra is pl. írhatok olyan válaszokat, amiről süt a negatívitás, ugyanakkor írhatok teljesen optimista, pozitív válaszokat. Rá sem jönne senki, hogy e két fajta válasz egy embertől származik, mint ahogy a nők sem fogják megtudni, hogy milyen is a személyiségem, mert kapásból lepattintanak a külsőm miatt, bármelyiknél bárhogy próbálkozom.
2016. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
És ha a külső miatt odáig el sem jutnak, hogy megismerje jobban?
2016. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
nem értékelik felül a belső tulajdonságaikat. Vagy nincsenek vele tisztában, vagy alul értékelik. És azt hiszik, hogy a nőknek egyáltalán nem számít a belső, csak a külső. Ezért van az, hogy azt írják, hogy a nőknek csak az izom meg a pénz kell.
2016. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ez nem igaz mert a magasság is szempont.

én 192 vok, srác koromban kosaraztam is, aztán kajakoztam és arra rákondiztam minden nő odáig van a külsőmért. fekete hajam van és kék szemeim hívtak modellkedni is de az nagyon gáz férfiként sztem szal hanyagoltam a témát. nem sok olyan nővel találkozom aki nemet mondani amikor este rányomulok. biztos a belsőm miatt van amiből nem sok derül ki a tartalmas beszélgetésekből mint amikor a nők elmegyarázzák, hogy milyen edzéstervet követnek meg a kis kutyujuk mennyire érzékeny a zajokra és hasonló. így 7 év aktív hancúr után már konkrét szelektív hallásom van amikor a csinibabák kinyitják a szájukat, mert egy szó sem érdekel abból amit mondanak. őket semmi sem érdekli velem kapcsolatban szintén csak, hogy hány kilót nyomok fekve mert "olyan formásak a karjaid" xdd

ezek után milyen belsőről beszéltek de komolyan ?

2016. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, egy bizonyos részük.
2016. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

az a baj, hogy az itteni siránkozó brigádnál abban merül ki a jó belső hogy 'kedves'....

de az hogy emellett tutyimutyi, hisztis, megkeseredett, éretlen az már mindegy... azt hiszik egy kis kedvességgel már ők a legértékesebb pasik a világon :D

2016. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!