Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék egy alapvetően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék egy alapvetően helyes, de magának való, visszahúzódó férfiból egy mester Pick Up Artist (PUA)?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy én nem egy nőt akarok az életembe, én nőKET akarok. Elhatároztam, hogy változtatok a visszahúzódó kényelmes életemet, és el akarom sajátítani a nőcsábász mesterek képességeit, és ilyen élet stílust szeretnék élni a továbbiakban. Tehát semmi megállapodás, semmi komoly kapcsolat, csak nővadászat, kalandok és szex. 35 éves korom előtt semmiképp nem akarok semmi komolyat, csak minél több gyönyörű nővel alkalmi kapcsolatba elegyedni. Most 25 vagyok.


Hogyan indulhatnék el egy vérprofi PUA nőcsábász útján?


2016. márc. 13. 22:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy és ez így van jól. :D
2016. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
0%

erről miért minket kérdezel ? xd

menny el egy bohóctanfolyamra fizess sokat aztán megkapod a választ. én am pua vok de nem a nagy mesteri trükkjeimmel hanem a külsőmmel szedem fel a csajokat. ez tudom hogy működik de ezt nem lehet megtanítani mivel vagy jól nézel ki vagy nem.

2016. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Kac kac :)
2016. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%

Engem röhögő roham kap el az ilyen kérdésektől.

Ez olyan végtelenül szánalmas...

2016. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
100%
egy-éjszakázni általában felszínes csajokkal lehet, azokat két dolog fog meg, külső és pénz
2016. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 opened paradise ***** válasza:
96%

1. Aki tudja csinálja,aki nem tudja tanítja.

Mint a gyereknevelési könyvek,amiket gyermektelen emberek írnak.


2. Ha magunkat ki lehet nevezni "mesternek",akkor én Jedi mester vagyok.

2016. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

#6


Természetesen a "mester" címet azt ki kell érdemelni, mondjuk 50 nő után már lehet valakit annak nevezni :)

2016. márc. 13. 22:46
 8/36 anonim ***** válasza:

Ja.


500 után meg tanulónak.

2016. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%

Értelmi szinted megfelezése. Bár nehézkés lesz a jelenlegi 90-ed, 45-re redukálni.

Jó sok pénz befizetése

Lobotómia: agyad normálisabb részeinek eltávolítása, megszűntetvén olyan dolgokat, mint erkölcsi morál, etika, udvariasság, őszinteség, logikus gondolkodás, szeretet.

Tesztoszteron vénásan

2016. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 opened paradise ***** válasza:
100%

50 rohamosztagos semmi,Vader valami. Ha már Jedi-ség:D

Ha te neked az eredmény,hogy 50 lánnyal voltál,hát egs. Szerintem nagyobb "eredmény",ha nem mennyiségre mész,hanem minőségre.

2016. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!