Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Otthonülő típusként hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthonülő típusként hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy társkeresőn, de folyton csak a 10-20 évvel idősebbek találnak meg, bulizni pedig nem szeretek. Ha meg megyek valahová, akkor sosem egyedül, hanem 1-2 barátommal.

Egyetemen nem találtam normális srácokat.


Van valami tippeket?


2016. márc. 14. 20:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ejnyebejnye,ilyen qrva cudar világ van. jaj- jaj 😭😭😭
2016. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Olyat keresek, aki kapcsolatot szeretne, nem csak szexet, intelligens, nem bunkó, és valamiben eltér az átlagtól.
2016. márc. 14. 21:08
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem az átlagnál nagyobb a fülem. Ez jó pont akkor ? :)
2016. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem. :D Hanem gondolkodásban inkább.
2016. márc. 14. 21:11
 15/17 anonim ***** válasza:
van itt egy,aki úgy hirdeti magát ,hogy alacsony és ronda,az bíztos nem átlagos,ő a te embered,keresd! :p
2016. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Legyél aktívabb azon a társkeresőn, amin fent vagy. Az kb. nulla esélyt jelent, hogy időnként ráírsz valakire, meg várod a szőke herceget. Igen intenzíven "kell" csinálni, rengeteg időt rászánni, akkor talán lesz eredmény. Állítsd be a kereső funkciónál a kívánt paramétereket, és nézd végig a kapott találatokat szépen, sorban. Akik nem esnek ki az első szűrőn (pl. fotó, bemutatkozó szöveg), azokkal elkezdhetsz ismerkedni, írj rájuk vagy adj valami jelzést. Akár párhuzamosan több srácnál is kezdeményezhetsz, lehet, hogy a "választottak" nagy része már nem is aktív, vagy bármi más miatt nem válaszol.

Ha valakivel komolyabbra fordul a levelezés, akkor koncentrálj rá. Ha mégsem jön össze vele, akkor erősíts rá a többi levelezőpartnerre... Túl sok ne legyen azért egyszerre, max. három-négy, mert akkor nem lehet észben tartani, kivel miről beszélgettetek már előzőleg, mit tudsz már róluk stb.

Szimpla valószínűségszámítás: minél több tag van az adott oldalon, annál több találatot kapsz a keresővel, így több lehetséges levelezőpartner lesz stb. Szóval ha valami tingli-tangli oldalon vagy fent, párezres taglétszámmal, akkor regisztrálj egy-két nagyobbra is.

Saját tapasztalataim alapján írtam egyébként a "taktikát", mert eleinte hetekig én is hozzád hasonlóan csak "vártam a csodát" egy népszerű társkeresőn. Aztán szó szerint több száz adatlapot megnéztem, és néhányaknál kezdeményeztem is. Bár akikkel randiztam is, egy kivétellel mind ők kezdeményeztek, abból a kivételből pedig csak egy 2 hónapos, nagyon furcsa kapcsolat lett, eszméletlen nagy csalódással. Utána regeltem több oldalra is, nagyon aktív voltam, és pár hónap múlva egymásra találtunk a kedvesemmel, akivel másfél éve vagyunk együtt.

2016. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik szemem gyengébb, a másik majdnem jó, ez nem átlagos:D
2016. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!