Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen okai lehetnek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek ha egy csajnak még sosem volt (vagy sok ideig nem volt) barátja?

Figyelt kérdés
Csak arról jutott eszembe, hogy néha itt is akad 1-2 csaj, akinek társkereséssel kapcsolatos problémája van. Egyébként nem tudom, ki hogy van vele, de én szinte mindig azt érzem, mintha minden lánynak kivétel nélkül lenne barátja. Felnézek a fb-ra, megnézem néhány ismerősöm és azok ismerőseinek adatlapját, majd kimegyek az utcára, teszek egy néhány órás sétát és szó szerint nem találok (a csúnyábbak között sem) olyan lányt, akinek ne lenne barátja (az egyedül sétáló lány is nagyon ritka jelenség a környezetemben). Olyan mintha mind megtalálta volna a számítását huszonéves korára, engem meg még mindig olyan érzések gyötörnek, hogy soha nem csókoltam meg egy csajt 23 évesen, mondjuk ha magamon végignézek nem is csodálkozok rajta. Na de a lényegre visszatérve: Az gondolom mindenki számára egyértelmű, hogy egy pasi miért marad szűz huszonéves korára ("magasság", vállalhatatlan arc, önálló élet/anyagi egzisztencia hiánya), de nem tudom elképzelni, hogy ha egy csaj kicsit is ad magára (márpedig egy átlag alatti csajból is nagyon sokat lehet kihozni különböző praktikákkal), akkor ne lenne barátja. Túlzás nélkül mondom. hogy szinte nap mint nap többször látom, átlagos vagy talán inkább átlag alatti (molett) csajok, szó szerint jó képű pasikkal járnak. Magam is meglepődök, hogy vajon nekik tényleg "ennyi" az igényük (és ez most nem pejoratív megjegyzés), vagy a férfiak közötti konkurencia ma már tényleg ilyen magas szintű. Azt meg kell jegyeznem, hogy nagyon sok jóképű és férfias pasas él Mo.-n, akikkel gyakorlatilag esélyem sem lenne konkurálni, a fizikai paramétereim miatt, ezért én mindig az intellektuális képességeimre támaszkodtam. Szóval ezeket figyelembe véve szerintem egy nőnek tized akkora nehézséget jelent a párkeresés, mint egy férfinak, feltéve, ha nem az aktuális magyar Bradley Cooper-re vadászik, aki jól is áll anyagilag.

2016. márc. 14. 23:19
1 2
 1/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
73%

Sosem: bűn, de tényleg bűn randa, sùlyos önbizalomhiànyos, igénytelen, rém unalmas, tapad, mint a piòca.


Sok ideig: nagyot csalòdott, hosszù kapcsolata volt, élni akarja az életét, nem tud felejteni,ezàltal zàrkòzott.


Hirtelen ennyi jutott eszembe... Szerintem ezek lehetnek okok.

2016. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem teljesen, hogy hogy lehetnek lányok ilyen gonddal. Ha kirívóan rossz a külseje az érthető, de a többi nem. Nőkre, ha másért nem a pinäjukért vadásznak, nagy dolgokat nem kell tenniük maximum annyit, hogy nem bújnak el és nem viselkednek visszataszítóan (bár van akit ez sem hátráztat). Kis szerencsével még válogathatnak is, hogy ki ejtheti el őket. Tíz srácból hány teheti azt meg, hogy csak választania kelljen a horga végére?
2016. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Nos, ti keveritek az önmaguk megdugatásának lehetőségét a párkapcsolattal.

Elég sok lány inkább elhiteti magával, hogy kapcsolatban van, pedig csak a puncija van abban.

Sztem elég szar lehet lánynak lenni, szóval én inkább lennék a te helyedben, mint egy molett csajéban.

2016. márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 VirágésBence ***** válasza:
59%
Vagy van benne valami baki (pl félénk), vagy csak nem akar kapcsolatot valami miatt.
2016. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

félénk (csalódás miatt, vagy alapból)

bár egyik lány ismerősömből kiindulva, nála a félénkség is gond, meg az is, hogy nem próbálkoznak nála a pasik, csak a trófeagyűjtők

2016. márc. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy valami nagyon komoly szoftverhibája van, vagy túl válogatós, és senki se néz ki elég jól számára.
2016. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem azert nincs, mert problemaim vannak belul es emiatt nem tudom magam elfogadni es elengedni.

Külsőleg az ellentettejét mutatom,ami belul van,kirivo,szűk ruha,szep smink,stb..mindennap sportolok,alig eszek..

Igazabol folyton a kulsommel vagyok elfoglalva,de ha kozelednek,nagyon megkozelithetetlenné valok es csak egy bizonyos szintig sikerul eljutnunk:( mert azt peldaul senki sem tudja addig,hogy milyen altalam szerzett sebeim vannak a ruha alatt.

Ja meg folyton egyesul vagyok, maganyosan,kulsoleg eleg megkozelithetetlen,jeges kiralylanynak tunok.

N

2016. márc. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bűdös a csúnyaja.
2016. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugyan az, mint a #7-nek...

Igényes vagyok, ápolt, most meg vagyok hízva, a molett alján vagyok (42-es ruhaméret), de arányos vagyok alkatilag.

Világ életemben ezzel koptattak le: vörös a hajad, csúnya vagy, túl nagy a melled, kövér vagy(ezt úgy hogy a bordáim kilátszódtak, de C kosarú mellem volt mert ilyen a genetikám)

Csinosan öltözöm általában... Bár sokszor nem sminkelem ki magam, de szép az arcbőröm, minimális sminket szoktam használni.

Mégis olyanok próbálkoznak (2 évente 1) akik követnek; egyszer mondtam egy srácnak hogy megyek a könyvtárba, szia. Erre odajött, annak ellenére hogy a barátnőmmel éppen tanultam oda pofátlankodott ismerkedni. Nem voltam vele kedves, mert idegesített, de ő meg Facebookon le.inancozott utána :D

Aztán volt egy srác aki a szüleimet és engem váratott fél órát, írta anyumnak hogy elindult, de sosem ért oda... Aztán kiírta facera, hogy milyen jót bulizott 20 másik emberrel, akikkel összefutott (város napjára mentünk volna)

Egy "pasim" volt aki rámenős volt és erőszakosan nyúlt hozzám folyton (szerencsére nem feküdtünk le, de így is sok testi-lelki fájdalmat okozott).

Én sokat próbálkoztam fiúknál, mindig lekoptattak :'(

2016. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Más az hogy szexpartnert látnak egy lányban meg más az ha kapcsolatot. Nekem is lett volna lehetőségem csak lyuk lenni, de ez nem is életcélom és nem is vágyok rá. Külsőmre adok, sportolok bár nem látszik és olyan diétákat csinálok, hogy más leszédülne a székről csak hogy vékonyabb legyek. Belül defektes vagyok és órákat töltök a tükörnél mert smink és jó hajjal ki sem merek lépni az utcára. Ha komolyra fordul valakivel a dolog akkor lefagyok és félénk leszek ami egy olyan világban ahol sok a könnyen kapható lány nem túl nagy előny. :) szóval elhiheted, vannak gondok lányoknál is. Ha azt látod, hogy a könnyen kapható, magabiztos, vékony lányok a befutók akkor igencsak megcsappan az önbizalom. Arról nem is beszélve hogy párt keresek és nem csak valakit magam mellém. Ha ez nem jön össze, akkor így jártam. Enélkül is értékes az élet az meg csak bónusz.
2016. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!