Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elítéltek ha azt mondom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítéltek ha azt mondom, hogy kizárólag barna hajú, barna szemű lányokkal szeretnék ismerkedni? 21/F

Figyelt kérdés
Nincs különösebb bajom a szőke, kék szemű nőkkel, vagy más típussal, mindössze annyi, hogy nem tetszenek. Mondom ezt úgy, hogy én kék szemű, szőkésbarna hajú vagyok. Amióta az eszemet tudom a déliesebb típusú lányok vonzanak.

2016. márc. 16. 21:51
1 2
 1/18 VirágésBence ***** válasza:
52%
Te bajod, hogy ezzel is szűkíted a kört, egyébként átérzem, nekem is világos a hajam mégse értem soha szőkékhez.
2016. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

kék-szőke lány vagyok, és a barna-barna verziot vonzottam eddig csak be és ők tetszenek. nem tudok erre őszintén válaszolni, mert az eszemmel nyilván nem oszt, nem szoroz a dolog, lehet, hogy a következő szőke lesz, de nekem is a barna-barna tetszik, ráadásul majdnem mind göndör haju is volt és ez a 3 együtt favoritom.

bár ilyet még nem fogalmaztam meg magamnak sosem, hogy a szőkék nem tetszenek. sőt, ha belegondolok, csak pasiként ha megnézek valakit, azok között vannak szőke kék szeműek is.


a szerelem azért nem ezen mulik, inkább a külső vonzalom.

2016. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
de ha már ez ekkora kitétel nálad, mi van a többivel, a logo mellel, nem szép bimboudvarral, nem szép nemiszervvel, nem kisportolt modellalakkal és a többivel, ami rengetegszer előjön problémaként.. és azzal mi van, hogy te külcsint tekintve álompasi vagy-e. mert sztem a szemszin és a hajszin tizedannyi embernek nem probléma, mint a többi tökéletlen külső adottság..
2016. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Judge Dredd (ne a puhapcs filmadaptációkra gondolj) azért is el(-halálra-)ítélne ha rosszul kötötted volna be a cipődet.


Én nem vagyok bíró, de ő a példaképem; ezek után szerinted ?

2016. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
szerintem az ég világon senkit nem érdekel
2016. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Kíváncsian várom a nők "megértését", amikor ők is ugyanilyen trágya módon szelektálnak.
2016. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy sokan támadni fogtok. Én nem akartam megbántani senkit ezzel.
2016. márc. 16. 22:08
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem érdekel. Így, hogy van párom, azért nem érdekel, mert úgy sem vagy potenciális jelölt. Ha nem lenne párom, akkor pedig elintézném annyival a dolgot, hogy nem egymást keressük és kész. Az más kérdés, hogy nem igazán értem meg az ilyen fajta szelekciót, de nem is lehet mindent megérteni. Az emberek különbözőek, ezt el kell fogadni. Ha neked barna szemű, barna hajú lány kell, hát keress olyat.
2016. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kaptál támadó választ. Esetleg egyet, de annak meg nem azzal van a baja, hogy neked a barnák tetszenek.

Személy szerint végre egy pasi, akinek nem a vörös zöldszeműek kellenek.

2016. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nem volt támado senki sztem és pont hogy többen is irtuk, hogy valahol megérti az ember és nem vagy ezzel egyedül. talán másképp kéne közeliteni a dologhoz, hogy van -e egy fix zsánered és hogy az miért van, esetleg volt régen egy ilyen szerelmed vagy fiatal tanitonénid, aki megtetszett vagy mittudomén. mert nekem az első pasi mindenben nagyon meghatározo volt , és barna-barna-göndör. és utána is zömében ilyenek fogtak meg, megjegyzem ők nyitottak felém, mind. szoval nem én másztam rájuk, csak mert barna göndör hajuak. sőt, előtte és a biokémiai folyamatok beindulása előtt fel se tűnt, hogy azok, az sem, hogy férfiak, előtte csak emberként néztem őket.
2016. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!