Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi itt GYK-n az átlagmagas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi itt GYK-n az átlagmagasság a férfiaknál? Tényleg az a legnagyobb párkeresési problémájuk, hogy alacsonyak?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok meg: magasság/súly/kor
2016. márc. 19. 17:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
#17 - kész látnok vagy, tényleg eltaláltad, hogy nem vagyok szűz. ^^
2016. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Itt majdnem minden válaszoló pasi/férfi legalább 170 centi. Nem értem ezt miért mondjátok alacsonynak. Szerintem egy 170-180 közötti magasság az ideális"

Akárhogy is nézzük, a 170 centi igenis nagyon alacsony. A lányok 175-180 cm alatt nem is tekintik férfinak az embert, hacsak nem eszméletlen jóképű mellé. A boltokban alig találok ruhát ilyen kis méretben. A tömegközlekedési eszközökön épphogy elérem a felső kapaszkodókat. A férfiak 99%-a magasabb nálam. Stb., stb.

2016. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
#20-nak: Nyugodj meg, te nem vagy alacsony. Az 175 alatt kezdődik és minden egyes centiméterrel exponenciálisan nő az ebből eredő probléma és kisebbségi komplexus nagysága. Hogy mit értek ezalatt azt kifejtem: Én 170 vagyok 52 kilóval, 20 évesen mindig sportolok (futás, úszás) és azt tapasztaltam, hogy nagyon sok általános iskolás kislány simán van akkora mint én. Viszont 173 felett már nem sok csajt lehet látni, de az én esetemben egy 165 centis (tök átlag női magasság) nőhöz képest csak 5 centi fórom van, de ha 176 lennék már egy magassarkút is fel tudna mellém venni, anélkül, hogy komplexusom lenne. Nagyon sok ismerősöm van, akinek 175 felett semmi problémája a magasságával. Az igazság az, hogy aki 175 vagy afelett is a magasságára fogja a társkeresési kudarcait, annál már fejben vannak komoly problémák, de az én helyzetemet aki egy kicsit is átérzi, az meg tudja érteni, hogy egy 170 centis pasi pokoli nagy hátrányban van.
2016. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ja és a 22-es válaszoló nagyon jól látja. Az élet egyéb területein is óriási hátrányban vannak az alacsonyabb pasik, mert egy normális ruhát tényleg nem tudsz megvenni, amiben férfiasan nézel ki. A gyerekruhák is 176-ig vannak számozva, milyen véletlen? Elveszel a tömegben és legtöbbször nem is vesznek komolyan az emberek (állásinterjú, projektmunka).
2016. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
10-es. Én nő vagyok, 173 cm, és alig ismerek nálam magasabb lányt. Inkább zavaróan magasabb vagyok náluk.
2016. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A magasak se találnak normális ruhát. Minden nadrág a bokámat veri. És egy idő után hiába veszel nagyobbat, mert csak a dereka bővebb, a szára nem hosszabb.
2016. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

173 cm / 76 kg / 23 év.


Sose volt barátnőm, de nem a magasságom, hanem inkább a súlyom miatt. Előbb választanak a nők vézna Auschwitz-reklámokat, mint olyat, akin pár kiló plusz van. Emellett az arcom is olyan, mint ha 18 éves lennék (de inkább 16), amin a szemüveg se segít. A kontaktlencse kizárva. Engem mondjuk a szemüveg nem zavar, de az utóbbi időkben olvasok itt olyan hozzászólásokat, amikből az jön le, hogy hihetetlenül nagy, megbocsáthatatlan bűn az, ha egy férfinek nem tízpontos, tökéletes a látása.

2016. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27-es, nem hiszem, hogy gond lenne a súlyoddal, sőt nálam az se lenne probléma ha még egy 5 kg plusz lenne rajtad... Én is és sok barátnőm is inkább azokat a pasikat kedveli akiken van egy kis plusz, nem pedig a soványabbakat.
2016. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 GipszI ***** válasza:

169/85/30

En felenk vagyok leginkább, nem a magassagom a problema

2016. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!