Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a legtöbb sráccal normálisan beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán futok bele olyanba, akivel tényleg el lehet lenni. Mert mindig ezek fordulnak elő:


- Ül, mint a kuka, kb. meg se mer szólalni, csak mosolyog.

- Mindent harapófogóval kell kihúzni belőle, sosem mesél magáról meg az életéről semmit.

- Olyan az egész, mint egy kihallgatás: Neved? Korod? Lakhelyed?

- Nagyon kedves, de sosem kérdez rólam semmit.

- Mindenre annyi a válasza, hogy értem, az tök jó.


Komolyan ennyire nem tudnak kommunikálni az emberek? A barátaimmal sosincs ilyen. És most nem arra gondolok, hogy nem érdeklem a pasit, és le akar rázni, mert az olyat felismerem, és azokat békén is hagyom.


2016. márc. 24. 12:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Talán nem az üresfejű szépfiúkra kellene hajtani.
2016. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
attól hogy nem akar beszélni még nem lesz üresfejű
2016. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Talán eddig nem volt szerencséd. Magam is azok közé sorolom, akikkel hosszasan és jól el lehet beszélgetni, szinte bármiről. :)
2016. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

#2


Itt nem arról van szó, hogy nem akar, hanem csak ül brgyún vigyorog és ennyit tud.

2016. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy az? A 22 éves bölcsész tanonc, aki tegnap is hasonló kérdést írt ki?
2016. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Talán a normális férfiakkal kéne ismerkedni aki mindenhez hozzá tud szólni.
2016. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ne az állatkertben ismerkedj
2016. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Biztos meg vannak illetődve tőled... :)
2016. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Ezt mindet köszönhetjük a csodás technikának. Neten nagy a szája mindnek ,de a valóságban azt se tudják bak vagy nőstény-e
2016. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Mert a srácok kicsit félénkek, azt hiszik, hogy minket nem érdekel, ami őket igen.

Én voltam egy olyan randin, ahol totál kihallgató tiszt voltam, mert a srác olyan kuka volt, hogy csak feszengtem. Megtudtam sok dolgot a családjáról, a hobbijáról, a tanulmányairól, ő meg csak felelgetett, majd közölte egy barátnőmmel, akiről nem tudta, hogy az, hogy a csaj akivel randizott olyan vallásos volt, hogy megjelent álmában isten és közölte, hogy csak az igazival feküdjön le. :D Na most, sem vallásos nem vagyok, sem a szex nem került szóba :D Szóval vicces volt.

Aztán persze írt, hogy nagyon kedves, fecsegős lány vagyok, ismétlés? Nem sok kedvem volt, na meg ugye Isten is megmondta, hogy nem ő az igazi...

Szerintem csak idő kell, hogy megnyíljanak. Nekem mondjuk nem sikerült, sem zene, sem film, sem sport, sem semmi....

2016. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!