Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem mellett ti hogy oldjatok meg a parkeresest?

Figyelt kérdés
Hogy osztjatok be az idot? Nem bufeszakra gondolok

2016. márc. 27. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam tinderrel, de nem igazán jött össze semmi.

Félév első pár hetében bulizás belefér, aztán leginkább sehogy. Értsd: az év 52 hetéből 25-ben van erre idő.


20/F/BME

2016. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Mindenkinek arra van ideje, amire akarja.


Vagy egy másik bölcsesség:

Társasági élet - Jó jegyek - Szabadidő

te döntöd el melyik 2-t választod mert mindhármat nem lehet.

2016. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#3

Úgy emlékszem, hogy az úgy van:

társasági élet - jó jegyek - alvás


Én a jó jegyek (menj át a vizsgán = tudj mindent) és az alvást céloztam meg, de még azok se jöttek össze mindig :(


Társasági életre nem volt sok esélyem, mert akikkel jóban voltam, azok otthonülősek voltak, a többi meg bunkó.

2016. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem tudod megoldani akkor az az egyetem tul nehéz neked.
2016. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem túl szimpatikus a büfèszakos megjegyzésed..és nem is túl helytálló abban az országban, ahol egy orvos kezdő fizetése nettóban a béka sxgge alatt van :/

Amúgy meg képzeld,van aki egyetem mellett dolgozik is, sőt van aki nem is egy helyen.. na azok hogy osztják be az idejüket? Erre az a válasz: ha akarod, meg tudod oldani (nem "büfészakos")

2016. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem ugy tunik h ott a legegyszerubb. Foleg ha nem tulnyomoreszt azonos nemuekkel van orad.


Ajarhova mentem, akarmit csinaltam hasonlo erdeklodesi koru es korban hozzam illo emberekkel futottam ossze akiknek a mapi eletteruk kb egybeesik az enyemmel. Meg ha keves is a szabadido minden napra jut lehalabb egy orak kozti fel-masfel ora amikor osszefuthatunk/ebedelhetunk stb.

Vegtelen lehetoseg ismerkedesre es a kapcsolat eletbentartasara. Persze elhiszem h egy gepesz sracnak mondjuk nehezebb dolga van... de azert a legtobb egyetemen tobb kar van egesz mas nemi eloszlassal. A nagyon szelsosegesek sokszor pl testverszakok tudnak lenni kozos szakesttel stb. Valtozo. Nekem ez tunik a legkonnyebb helyzetnek barmi mashoz kepest.

2016. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem egyetem mellet nem volt/nincs időm igazán rendes kapcsolatra. Próbáltam, de vagy elterelte a figyelmem a suliról, vagy pedig szépen lassan elhanyagoltam őt a suli miatt. Egy kapcsolatom elég jól működött egyetem alatt, egy éven át meg tudtuk oldani, bár nagyon sokat segített, hogy konkrétan szomszédok voltunk, és ha gondoltam egyet, este 10kor is át tudtam menni hozzá, vagy együtt jöttünk haza suliból, vagy ha úton voltam valahonnan hazafelé, csak felcsöngettem hozzá stb.

A mostani párom messzire is lakik, én most fogok diplomázni, és jól elvagyunk, de már megfordult a fejemben, hogy hagyom a francba, mert a diplomám most fontosabb nekem, mint bárki vagy bármi más. Majd ha stabilabb életmódom lesz, akkor úgyis minden a helyére fog állni, addig én csak kínlódásnak érzem a kapcsolatok, illetve próbálkozások nagy részét, főleg úgy, hogy nekem a tanulás az első, és ezt van, aki nem tolerálja jól.

2016. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sracok, bocsi a bufeszakos kifejezesert. Akkor ugy mondom, hogy olyan szakon, ahol a legtobbet kell tanulni (programozo, orvosi es tarsai)
2016. márc. 27. 20:27
 9/11 anonim ***** válasza:
nem rossz indulatból mondom, de ha valami komolyabbat tanulsz, akkor valószínűleg ha dolgoznod kell majd, akkor még ennyi szabadidőd sem lesz.
2016. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 ez így nem igaz, egy napi 8 órás meló mellett szabadok az estéid, és a hétvégéd, tehát van szabadidőd, csak kötöttebb. Ha valaki komoly szakra jár, akkor megtanulja beosztani és értékelni azt a maréknyi kis szabadidejét ami az egyetem mellett marad..
2016. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!