Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, csajok, hölgyek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok, hölgyek! Összejönnétek egy "beteges" humorú figurával?

Figyelt kérdés

Kis ízelítő mik azok amiken könnyesre röhögtem már magam valaha az életben:


[link]


[link]


Egy pár lemaradt, mint pl "Joseph Stalin - Master Of Photoshop", vagy a "koccintós - tartalmas választék igazi borkedvelőknek".


Pár kieg.


1.A második képen a "búék b***k" képen a fa mögötti Lagzilajcsi volt ami betalált.


Amúgy elég "jó" humorom van, csak kicsit beteges, sötét, groteszk meg még mondtak pár jelzőt rá az évek során. Engem megröhögtetni már nehezebb! Sokszor nem is akkor röhögök mikor látok valamit hanem amikor később látom


Pl ennél!!!!


Amikor először láttam semmi, de ahányszor eszembe jut és elképzelem egy bizonyos hangon máris röhögök. Mint pl most is


[link]


Van, hogy az a vicces ahogy mondanak valamit, vagy ha tudok kötni hozzá egy hangot. Amúgy nehéz megröhögtetni. A legtöbb vicc nekem uncsi, a sitcomok humora nagyon alacsony nekem. De van pár vicc amiket imádok még sokadjára is. Ilyen a 2 bohócos aminek a vége annyi hogy "és a nevetés kezdett kicsit kínossá válni". Ez nagyobbat üt nálam mint ezer anyós/rendőr/stb vicc.

A South Park tud még néha betalálni illetve az Uborka show (ami az M1-en futott nem az a tv2-es borzalom) anno.


Jih, eltévedtem ebben a kérdésben - na mindegy, szerintetek kizáró ok ha ilyen idióta vagyok?



#beteges humor #őrültvagyok #méltányolom a gyorsaságodat Garfield #de legközelebb nyisd ki az ajtót
2016. márc. 28. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem beteges, csak szimplán gagyi
2016. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1


Gondolom amiket te szeretsz azok "nem gagyik"... Sitcomhumor vagy ami még rosszabb ilyen nerd-humor.

2016. márc. 28. 23:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A South Parkot szeretem,meg a Family Guyt. Valahogy ezeken a képeken nem röhögtem sírva. A beteges humor az azért szerintem nem itt kezdődik.
2016. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3


Én se elsőre röhögtem szinte egyiken sem, utólag jutott eszembe mindegyik az utcán vagy a boltban és alig bírom visszatartani. Aztán hazaérek és megnézem... Vagy ilyesmik.


A South Parkot bírom, de a FG az nekem prosztó, még Peter nélkül elviselhető lenne. De azt a figurát ilyen brutális kínzásoknak vetném alá. Családja helyében rég kiraktam volna a náthába. Simpsonékat bírom, de ők nem viccesek, hanem hangulatosak és jók a karakterek.


Jah, a másik amin nagyon sokat tudok röhögni az a Johnny Bravo :D

2016. márc. 28. 23:36
 5/11 A kérdező kommentje:

#3


Azért az öregasszonyos "majd adok én neked kakaót" elég beteg volt :D

2016. márc. 28. 23:37
 6/11 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Ez nem beteges, nyugi. Ahhoz sokkal tabubb témában kéne a humort megtalálnod. Emiatt nem kell aggódnod, hogy probléma lenne.

Viszont nem hinném, hogy könnyen megtalálod azt, akinek szintén az ilyenek jelentik a humort.

2016. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6


Én a humornak több fajtáját ismerem, sőt szinte mind. Meg is röhögtetek én akárkit, nincs ezzel baj. nem kell velem nevetnie, ha ilyeneken röhögök, de kíméljen meg a "szánalmas vagy" dumáktól.

2016. márc. 28. 23:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel gond. Egyébként sokszor előfordul velem is, hogy látok valami tök jelentéktelen szituációt az utcán vagy a munkahelyen, amit akkor még csak viccesnek sem találok, fél nappal később (vagy akár hetekkel, hónapokkal később) itthon eszembe jut, és akkorákat röhögök egyedüllétemben, hogy majd' összeomlik a lakótömb. Szóval mindenkinek más a humor iránti igénye, szükséglete, mindenkinek mást jelent a humor. Egyesek Benny Hillen röhögnek, kettesek a szórakoztató irodalomban lelik örömüket, hármasok meg a morbid humort kedvelik. Én például azon el tudom magam nevetni, ha valaki egy kínos pillanatban szellent, vagy például egy velős Monty Python filmet sem bírok ki öt percig röhögés nélkül, de a 80/90-es évek káromkodós/aranyköpéses/beszólogatós amcsi Stallone/Schwarzi/Gibson/Murphy/Willis/stb. "kötelező" örökzöld akciófilmeket is imádom. Nem vagyunk egyformák.
2016. márc. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ebben semmi durva. A South Parkot már inkább mondanám beteg humornak, de szeretem, mégsem aggódom amiatt, hogy emiatt fogok egyedül meghalni.:D

Egyszóval feleslegesen foglalkoztat ez a kérdés.

2016. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 vagyok. Azt még megemlíteném, hogy a JustVidman-féle "agyf'sz" humor is az abszolút kedvenceim közé tartozik.:D Nem tudom, ezzel ti hogy vagytok.:D
2016. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!