Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző hogy a nők összejönnek náluk rosszabb kategóriájú pasival a pasi személyiségé miatt?

Figyelt kérdés
Pl vékony lány nagyon kövér pasi. Vagy magas lány alacsony pasi stb.
2016. ápr. 2. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Soha nem láttam még ilyet, mármint hogy alacsonyabb kategóriával jöttek volna össze. Olyat már láttam többet is, hogy magasabb a csaj, de olyankor a pasi az rendre jóképű volt, és olyankor is a csaj "hibája" volt, hogy túl magas, a pasi meg normál magasságú volt, nem kifejezetten alacsony. Pl. 185 centis csaj, 180 centis pasi.
2016. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. És ilyen hogy 170 es csak és 160 as pasi?
2016. ápr. 2. 10:29
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Ha a csaj úgy ítéli, hogy rosszabb kategóriájú vagy nála, akkor kb. esélytelen. Ha ő nem ítéli úgy, mert másmilyennek érzékel téged, csak mások gondolják így ránézésre, akkor előfordulhat.
2016. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Semennyire. Egy nő se jön össze nála rosszabbul kinéző pasival, legfeljebb akkor, ha sok pénze van az illetőnek.
2016. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eddig minden pasim azt mondta hogy ők nem gondolták hogy összejövök velük, mert úgy érezték nem egy ligába tartozunk. Úgy gondolták hogy rosszabbak. Szerintem meg nekem tetszettek ott és akkor valamiért.
2016. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Velem előfordult, és abba a srácba voltam egyedül szerelmes, mert elképesztő személyisége volt, nagyon vonzó volt.
2016. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy lány sem jön össze nála rosszabb kategóriájú pasival. Azonban ez a kategória nem csak a külsőre vonatkozik. A lényeg, hogy valamiben fel tudjon nézni a férfire. EZ lehet ténylegesen fizikálisan történő felnézés (magasabb a férfi), de sokszor más jellegű, pl. okosabb a férfi, energikusabb, magabiztosabb. Ráadásul nagyon sok ember nem igazán tudja felmérni, hogy pontosan ő milyen kategóriájú, mert vagy önbizalomhiányos vagy beképzelt.
2016. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tiszta sztereotípia itt minden. Miért gondolja mindenki azt, hogy ez csak akkor lehetséges, ha a pasi gazdag?

Ismerek olyan párt, nagyon jó ismerőseim, akiknél a pasi nem gazdag, sőt... ráadásul egymagasak, de a csaj még termetre/testalkatra is nagyobb, mint a pasi. Boldogok, szeretik egymást és semmi érdek (pénz vagy bármi) nem köti össze őket, csak az egymás iránt érzett vonzalom/szeretet, és ezt biztosan tudom. :) Mellesleg Ők nem kategorizálják egymást. Kategorizálni egymást azok szokták, akik érdekből vannak a másikkal.

2016. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
45%
Nem gondolnám, hogy valaki a testalkata miatt ne lenne annyira értékes ember, mint bárki más lol. Vékony, magas, kifejezetten szép és csinos, igényesen kinéző lány vagyok, volt már magas kövér, alacsony izmos, átlagos, magas vékony alkatú pasim is és egyiket sem éreztem nálam alacsonyabb rendűnek vagy csúnyábbnak lol. Hihetetlenül unintelligens dolog így kategorizálni az embereket :D Miért ne tetszhetne nekem az alacsony vagy a kövér? Miért kéne a kinézetemmel összefüggésbe hozni az ízlésemet? Ez csak a ronda, magányos emberek mániája, hogy biztos azért nem kellek senkinek, mert ronda vagyok. Nem. Valószínűleg azért nem, mert nem vagy normális.
2016. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akármilyen hihetetlen, de a nők nem mindig magasság/anyagi helyzet miatt választanak párt. A gyerekeim apja (volt férjem) 153 (!) cm, én pedig 169. Szerintem arcra átlagos, a pénzt soha nem tudta beosztani, a kapcsolatunk alatt hol ő dolgozott, hol én (munkahely elvesztése és gyes miatt egyszerre sosem dolgoztunk). Őt választottam, mert megfogott a humorával, a kedvességével. Volt, hogy megnéztek minket az utcán, de sosem érdekelt különösebben.


Azóta új kedvesem van, ő is csak 1-2 centivel magasabb nálam.

2016. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!