Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami baj van velem, ha 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem, ha 20 évesen a nagyon kisfiús srácok tetszenek?

Figyelt kérdés
Azért pedofil nem vagyok. Olyan 16-18 év körüli srácok is bejönnek, illetve, aki idősebb, de fiatalabbnak néz ki.
2016. ápr. 4. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csak média izlésed van. Látod a tvben a Sok cica fiút és rájuk csorog a nyálad ennyi. Nekem soha nem tetszettek, ezerszer vonzóbb és férfiasabb egy munkától sebzett kéz mint egy olyan ami pihi-puhi a kézápolóktól. A csõ naci meg egyenesen a halálom de izlések és pofonok.
2016. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit éretlen vagy, majd elmúlik.
2016. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
:) Azert 2-4 ev nem oly nagy kulonbseg, nem?
2016. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fiúknál rengeteget számít 3-4 év, valakire rá sem lehet ismerni utána.
2016. ápr. 4. 14:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már a 30 évesekre kellene férfiként tekintened!
2016. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25F éves létemre nekem meg a 17-22 lányok jönnek be(még mindig) a legjobban, akkor most szégyelljem össze magam? Különben sem nézek ki 20-től többnek. :D
2016. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel olyan nagy gond szerintem. Én is hasonló ferde ízléssel rendelkezem. Legtöbb párom fiatalabb volt nálam pár évvel. Legidősebb párom nálam 3 évvel volt "öregebb", de kinézett 18-nak 25 évesen.

Én is elég fiatalos vagyok, 25 éves létemre jó, ha 18-nak tippelnek. Barátom 23, gyakran jót nevetünk azon, hogy úgy nézünk ki, mint egy gimis szerelmespár, mivel rajta sem látszik a kora.

2016. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szóval ne aggódj, nincsen ezzel semmi baj! :) 22/L
2016. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kinezet kulonben masodlagos. Inkabb a gondolkodasmod ami szamit, ami ha eleg erett (bar ez ritka a fiuknal ebben a korban) akkor no problem.
2016. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!