Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem kamu indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kamu indok azzal elutasítani valakit társkeresőn, hogy sablon szöveget írt?

Figyelt kérdés

Szerintem ez elég kamu, valójában ha tetszene neki, egy "cső"-re is válaszolna a lány.


Arról nem is beszélek, hogy alig ír valaki magáról bármi értelmeset.



2016. ápr. 6. 12:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az illetőnek nincs semmi értelmes az adatlapján, akkor tényleg nehéz személyre szabottan írni.
2016. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a lányt kéne ismerni. De van olyan bemutatkozó szöveg / levél, amit én is visszadob nék pl., akármennyire is az esetem a másik. Pl. az ilyen "szia cica, van gazdád?", "cső", "ha meg akarsz ismerni, írj rám" (mintha én tennék neki szívességet), netről szedett ezeréves gagyi humorú csajozós szövegek...
2016. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

ha valakinek ez fontos, ő is jól megcsinálta a sajátját, akkor nem

de persze biztos van, aki kifogásnak használja ezt az indokot

2016. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"Arról nem is beszélek, hogy alig ír valaki magáról bármi értelmeset."


Nah, az ilyeneket kell hanyagolni.

2016. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

én mindenkinek normális levelet szoktam írni, de nagyon személyre szabni nehéz, mert még ha bemutatkozik is valaki, akkor is nehéz olyat írni ismeretlenül, ami biztosan érdekes számára. én általában pont ezt szoktam leírni, de válaszolni nem nagyon szoktak, pedig szerintem nem az első levélen múlnak a dolgok, hanem a harmadik-negyediken - már akivel eljutunk odáig...


engem az is elborzaszt, hogy egy csomóan meg se próbálnak bemutatkozni, vagy írni magukról valamit. mondjuk az is sablonos, hogy "őszinte, hűséges, komoly kapcsolatot keresek", de legalább valami. aki csak annyit ír, hogy "ismerj meg", azzal tényleg nem lehet mit kezdeni - főleg, ha nem is válaszol, akkor ugye hogy ismered meg...


valószínűleg mindenki csak a képekre megy, ami érthető, még ha nem tetszik is, de azokat totál nem értem, akik még egy jó képet se tesznek fel amellé, hogy nem is írnak magukról. viszont még így is sikerült - egy pár értelmes embert találnom társkeresőn, sőt tartós barátság is alakult ki, ami azért bíztató...

36F

2016. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért nézd azt, hogy egy lány naponta 10 "szia mizu?" kérdést kap. Egy idő után már elég unalmas.


Egyszer csináltam olyat, hogy aktuális politikai/közéleti kérdést tettem fel 5 lánynak (tinder match). Egy válaszolt és az is "nem tudom".


Igazából nem a szövegen van a hangsúly soha, hanem valami máson. Persze aki csak egy mizut tud kisqjtolni magából, az sok jóra ne számítson.

2016. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha az elutasító fél is odafigyelt az adatlapjára, és nem hagyta üresen, vagy nem csak sablon információkkal töltötte fel, akkor egyáltalán nem az.

De tegyük fel, hogy olyan utasított el, aki maga sem figyelt oda kellőképpen az adatlapjára, kérdés, hogy beszélgettetek-e vagy csak egyből ezzel jött. Ha beszélgettetek, akkor lehet, hogy elhalt a beszélgetés pár sablon kör után, és ezért hozta fel ezt az indokot.

2016. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez csak teszt, ha nem érdekelnéd akkor nem is válaszolt volna. Írj neki egy nem sablon levelet.


Vagy valójában pasi az illető, és nevelèsi célzattal teszi.

2016. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
másik oldalról megközelítve a dolgot, aki egy kulturált köszönésre nem válaszol, arra minek több karaktert vesztegetni?
2016. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

Elmondom az én szövegem társkeresőkön.


"Szia! Hagy találjam ki, másodéves egyetemista vagy."

"Szia! Hagy találjam ki, a munkád során biztos emberekkel foglalkozol."


Ennyike. Ha suliba jár vagy sulis korú akkor az előbbi, ha már idősebb akkor az utóbbi. Mondjak nektek valamit? Ugyanúgy kell ismerkedni a társkeresőn, mint valóságban is. Gondoljatok bele, ti odaléptek egy lányhoz a valóságban és azt a szöveget ledaráljátok neki, amit küldözgettek a társkeresőkön is lányoknak? Gondolom nem. Na, akkor azt mondjátok a társkeresőn is, amivel személyesen odalépnétek egy ismeretlen, de nektek tetsző lányhoz mondjuk az utcán, a boltban vagy egy buliban. Ennyi.

2016. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!