Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok magukra kenik azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok magukra kenik azt a sok sminket és a srácokat akarják rondának nevezni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Én nem akarok senkit rondának nevezni... bár nem is nagyon sminkelem magam. :D
2016. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2%

A lányok szépsége egy papír zsebkendővel letörölhető. :)

Egy srác, hogy nézne ki kisminkelve? Na ugye.

2016. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#2 Nekem a lányokról ez a véleményem:

Egy lány, hogy néz ki kisminkelve? Na ugye.

2016. ápr. 7. 19:54
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Ami nem szép, az nem szép. A szépség mondjuk relatív, de ha valaki (relatíve) nem szép, de sok sminket használ, az akkor se lesz igazán szép, max egy kicsit jobb. Ha ennyire zavar, akkor sminkelj te is.
2016. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem sem lesz egy vakolatnyi sminktől szebb egy lány, max elfogadható feje lesz.

Aki szép annak alig vagy egyáltalán nem kell smink, mindenhogyan észrevehető a szépsége. 23L

A fiúk persze nem sminkelik magukat, de vannak apróbb dolgok amiket megtehetnek, hogy jól nézzenek ki.

2016. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Ez annyira gyerekes kérdés, miért van a Felnőtt Párkapcsolatok között?

Amúgy senkit nem nevezek rondának. Nem kenek magamra sok sminket. Sőt, legtöbbször semmit nem kenek az arcomra. Van olyan férfi, akinek tetszik, hogy természetes vagyok, míg más elvárja, hogy egy nő sminkelje magát. Ezerféle ember van. Nem tudom ki nevezett rondának, de ne foglalkozz vele.

2016. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

Középiskola, ebédszünet. A pária kockák ülnek a lépcsőn és valami tetrist vagy mit bújnak, erre megjelenik egy önértékelési problémás csaj, aki gondolja majd jól beszól nekik és az általa okozott fájdalomtól majd tán nyer némi önbizalmat. Nem ismerte őket, ahogy ők se a lányt, azonban, mivel a hierarchia alján lévő értéktelen lények voltak, így rajtuk volt a legbiztonságosabb a verbális karmok élesítése.

- Mennyire rusnyák vagytok, tiszta szégyen a pofátok...

A vastag keretes szemüveget hordó, 50 kilós pálcika gyerek erre leteszi pittyegő játékszerét, feláll a ropi lábaira, kihúzza a gerincferdüléses hátát, majd így szól:

- Valóban, kurvä ronda vagyok és jó eséllyel szüzen halok meg, azonban - s egy mély levegővétel mellett feltolja pattanásos orrára a lecsúszott szemüveget - én nem titkolom el milyen vagyok push up melltartóval, keresztbe csíkos felsővel meg olyan sok sminkkel, amivel egy bazilika plafonját is ki tudnám festeni.

A csaj próbált valami elmés kontrát visszaszólni az őt éppen szénné égető kocka ellen, de csak az elfojtott sírás általi hüppögés jött ki a száján, majd arcát kezeibe temetve angolosan távozott. A kocka győzelme megünneplésére valami fantasy ork vagy tündér vagy a bánat tudja milyen szörnyszülött nép nyelvén mondott beszédet hasonlóan nyomorult társainak, akik röfögve s hörögve éltették győzedelmes társukat.

A győzelem édes íze nem tartott sokáig hősünk ferde fogakkal ékesített szájában, a kockát tanítás elkapta a leégetett csaj bátyja, aki egy roppantul kulturált eszmecsere keretein belül úgy beleverte a fejét a kerítésvasba, hogy a kórházba szállítása utáni 4. napon a rozsdás hajú szerencsétlen elhunyt. Egyedül, a saját vérében fuldokolva egy olcsó műszálas kórházi köntösben a hibásan felszerelt neonlámpák fénycsöveinek pislákoló fényében. A nővérek szerint, akik szokásukhoz híven az ügyeleti idő alatt a várótermi széksorokon aludtan, a fiú büszkén és bátran távozott el, a valóság azonban olyannyira más volt, hogy a közel 30 éve praktizáló kórboncnok is visszahőkölt a fiú porhüvelye láttán. Senki nem gyászolta, senki nem kérte ki a testét, egy jelöletlen sírban fekszik a kórház kápolnájának kertjében, ahová rendszerint az egymást szodomizáló hajléktalanokon kívül senki nem jár tiszteletét tenni.

Így ért véget a kalandod gyermekem, a föld férgein kívül soha senki nem értékelte a küldőst, légy hát hálás gerinctelen barátaidnak, hogy honorálják annyira a külsőd, hogy méltóztatnak falatozni annak bomló maradványaiból.


Szép estét gyerekek, aki meg akarja ölni magát az ne a borotvapengét válassza, mert akkor anyunak kell feltakarítania a megbarnult véreteket a méregdrága padlószőnyegről. Keressetek egy csendes helyet, mondjátok el utolsó imáitok az általatok favorizált képzeletbeli barátotoknak, majd a nagyitól elcsent gyógyszereket válogatás nélkül kezdjétek el megenni. Ha mázlitok van talán csillagos eget fogtok ki aznap estére.

2016. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sunshinedoll ***** válasza:
32%
Szerintem csak féltékenyek vagytok, hogy ti sehogy se tudtok szépek lenni, mert nektek társadalmilag nem elfogadott a sminkviselés, csupaszon meg tényleg rusnyák vagytok :)
2016. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
7-es, te nem ugyanaz vagy, aki a turcsys marhaságokat írta? A stílus hasonlít. Menjél ki a hátsó kertbe kapálni, akkor legalább valami hasznunk is lesz.
2016. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8


Nekünk az a társadalmilag elfogadott, hogy randák is lehetünk. Ti meg nem! :PPPPPPPPP

2016. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!