Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt gamer csajok? (20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt gamer csajok? (20 év körül) Akik játékkal játszanak még. :D

Figyelt kérdés

Oké, ez nagyon hülyén hangzott, de... Valahogy én nem tudom mire felhasználni a nőt aki pont nem olyan mint én. Én már kölyök korom óta a gépet tolom (persze mellette eljárok edzeni, dolgozok stb...), de nekem ez az úgymond életem, ezt szeretem, ebben vagyok jó, de a nők meg pont lexarják ezt, és ezért futnak zátonyra a kapcsolataim mert nincs meg a közös.


Milyen jó lenne, ha lenne 1 csaj aki legalább annyira szereti a játékokat és ért hozzá, mint én, és együtt lehetne tolni meg minden.


Van itt ilyen? Nem, nem itt akarok randizni meg ilyenek, csak pusztán érdeklődök. Én 22 vagyok, és az én korosztályomnál még anno nem volt divat hogy a csajok is játszanak mint ma, talán barbiztak meg kúrtak már fiatalon is, és röhögtek a "gyíkokon". Ma meg már persze ott vannak mindenhol, játszanak, streamelnek stb... mert meglátták benne a pénzt :D


Olyan nagy kérés ez? :D Vagy velem van a hiba és halljak meg egyedül? :D


Mivel munkám miatt sokat vagyok távol ezért a baráti kapcsolataim is elhidegültek, szóval ha hazajövök abszolút senkivel nem tudok nem hogy játszani, de találkozni se mert vagy nem érnek rá vagy csak rám nem érnek rá. Szóval jó lenne egy olyan igazi mindenes lelki társ meg több mint barát (nőből!), meg stb...



2016. ápr. 11. 09:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Kölyök koromban a Tomb Raiderekre függtem rá nagyon, ps2-n minden random 2000 ft-os játékkal nyomtam, már a szüleimnek úgy kellett kiküldeniük az utcabeli kölkökhöz, hogy ne csak a tv meg a gép előtt üljek. xD

23 vagyok, szal akad.

2016. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Nem ezért fut zátonyra minden kapcsolatod. Azért, mert függő vagy és leszarod őket. Szerinted hány kapcsolatban van közös hobbi? Bizony, nem sokban.


24/F

2016. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Lanyok szokott valaki tankozni?:D aki igen azzal szivesen beszelgetnek.. na jo azzal is aki nem.:)
2016. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%

csak egy apró kérdés ...

és mi lesz ha gyereked lesz ???

akkor is ennyire tolod majd a gépet?

a gyerek meg letojva?

egy kapcsolat nem csak az h együtt jásztokok

az nem kapcsolat

vagy a szexet is gépen tolod majd ? simsben lesz családod ?


én spec szeretek játszani ...

és olyan párom volt aki szintén szeret

de mikor komolyabb lett a kapcsolat és gyereket akart (igen ö akarta) na akkor borult minden

ö ugyan úgy játszott tovább én meg nem tudtam a gyerek és egyebek miatt

6 hónap után elzavartam - koloncnak volt már csak ott

most boldogan fizeti a gyt-t és játszik

a szex akkor volt ha letepertem és kihúztam a netet


szal kapcsoltra egy játékfüggő alkalmatlan

2016. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

26 éves nő vagyok, és játszom... barátommal távkapcsolatban vagyunk, hétvégén találkozunk csak, ezért hétköznap wow-ozunk (jelenleg törtön), HS, HotS és hasonlók...


Szóval vannak itt gamer csajok :D

2016. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Vannak elég sokan, azonban nem épp úgy néznek ki, mint azokat, akik a Youtube-on "gamer girl" címszó alatt mutogatják a mellüket, közben meg azt se tudják mivel játszanak.

[link]

Ez a kép szerintem tökéletesen ábrázolja azt, amiről írok, a fenti csaj az, aki női gamerek reklámarca, az alsó pedig az, ahogyan valójában kinéz a többségük. Egy átlag gamer lány kb. ugyanazon a szinten mozog, mint egy gamer srác, azaz nem épp a szépségükről és a higiéniájukról híresek, bár ha téged nem zavar a 3 toka, a zsíros haj, a cheetos morzsás melegítő és a áporodott testszag, akkor hajrá, vesd magad rá a gamer csajokra.

2016. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

milyen függő... azok az idők már rég elmúltak :D Én csak szeretek játszani, de általában akkor ha van egy partner, és direkt olyan játék amit ketten kell. Címeket hiába mondok (portal 2, resident evil 5 stb...) mert ezek nem olyan mainstreamek, de a lényeg hogy ez nem függőség. Amik zátonyra futottak azért voltak, mert a közös érdeklődés hiányába én meguntam az egészet és ahogy írta valaki csak koloncnak tartottam, mert az hogy találkozunk és akk megnézünk 1 filmet vagy kex vagy elmenni sétálni nem látom értelmét.


És kevés kapcsolatban van közös? Hát ez a gond... ennyi erővel kutyát is lehetne tartani akit szeretgetsz, ha meg kanos vagy akkor 1 guminőt, vagy csak szorítsd ökölbe a kezed...


És amúgy volt 1 barátnőm aki hát olyan gamerféle volt, de az mellette 1 atom nagy qrva is volt, de ő jól nézett ki :D Persze igen, az igazi gamer lányok nem adnak annyit magukra és nem néznek ki olyan fullosan, de közöttük is azért akadnak szépek. De én azt mondom, hogy inkább legyen elmenős ami még tetszik, de legyen közös az érdeklődés, mint hogy van egy fullos nőd és semmiben sem egyeztek :D

2016. ápr. 11. 10:38
 8/23 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire faék. A semmiben nem egyeztek és nem közös a hobbitok nem ugyanaz.


24/F

2016. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok és mindig is szerettem a pc játékokat. Bár senki nem nézik ki belőlem, mert nem egy plázacica vagyok, de nagyon is nőies nő, aki sokat foglalkozik magával (értsd: smink, edzés, hajbogyorítás, stb.) Tehát sokan azt látják rajtam, hogy én sokkal inkább el tudom foglalni magamat egy tükörrel, mint egy pc játékkal, pedig nem így van. Iszonyat rá tudok kattanni. COD-ozni tudnék 3 napig étlen-szomjan, alvás nélkül is, ha nem lenne nagyobb az önuralmam :) A férjem nem egy nagy játékfüggő, de azért sokszor mondja, hogy mekkora mákja van velem. A férjem és a haverjai gyakran csinálnak gamer partyt, amikor 5-6 fiú összeül és multiplay-ben játszanak. Mindig én vagyok a kakukktojás, mert én vagyok az egyedüli lány, aki csatlakozik hozzájuk :D
2016. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

ha ebben nem egyezünk, akkor semmiben nem egyezünk. Mivel ez a fő irányvonalam, ebből van lexikális tudásom ;D Van egy igazán jó barátom, bármi idézetet mondok, ő már tudja miről van szó, és röhögünk rajta, vagy elmélkedünk, vagy megvitatjuk a saját igazunkat stb... Engem szinte csak ez érdekel, és éppen ezért keresek ilyen lányt, mert nem akarom ezt ráerőltetni másra, és nem is akarom az idejét húzni.


De úgy látom amúgy hogy vannak akik csak felületesen látják az egészet, azoknak üzenném hogy vannak olyan játékok, aminek 10x mélyebb és drámaibb hatása és mondanivalója van, mint akármelyik Oscar díjas filmnek. Nem csak a lövöldözős bumbumot kell ám látni. Csak egy példa: Heavy Rain. Na de ezt csak azért mondtam, mert szerintem sokan lenéznek, mert hogy én "ennek élek".


De aki igazán benne van ebben az egészben az pontosan tudja, hogy ennek a "játékiparnak" is 100 féle ágazata van, és nem csak a hülyegyerek van aki a tévé előtt üvöltözik ha lelövik, meg nem csak a Super Mario van.


Na ennyit erről, és akkor vissza az alap kérdésemhez: Vannak itt (még) gamer lányok x>20 éves kornál? :)

2016. ápr. 11. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!