Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit képesek megtenni az átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit képesek megtenni az átlag alatti vagy átlagos pasik hogy nőhöz jussanak?

Figyelt kérdés
Csajok esetleg nektek valami tapasztalat? Miket próbáltak megtenni?
2016. ápr. 14. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
Mindent vagy semmit.
2016. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
sehogy :(
2016. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
egyik reggel mikor mentem munkába a villamoson kérdezett tőlem valamit az egyik pasi én meg csak simán válaszoltam rá. erre elkezdett durván nyomulni, hogy meghív egy kávéra meg minden ilyen szöveggel, közben még hozzá is ért a vállamhoz többször!(szóval bemászott az intim szférámba) szóval eléggé ijesztő volt, a frászt hozta rám. a hátamnál volt, rá se mertem nézni de lökte nekem a szöveget. szerencsére hamar leszállt
2016. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora beteg fogalmazás ez! Aberrált állat vagy?
2016. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jézus szánalmas 😀😀
2016. ápr. 14. 14:53
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
Hmm semmit! Szarom le a nőket magasrol ahogy ők is engem akkor mit vergodjek? :D
2016. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
egy részük sok mindent, a másik része meg semmit. Nem mindenkinek a párkapcsolat az élete egyetlen értelme.
2016. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6%
Senkire nem szoktam ránőni. Persze utána megy a sipákolásnak álcázott bűntudatébresztés, csakhogy még én érezzem szarul magamat, mert nem nyomulok pofátlanul, meg mert könnyen feladom. Ha küzdeni kell egy nő figyelméért, akkor az már igen nagy probléma.
2016. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Ezen az oldalon sírnak, és remélik, hogy egy jó nő belezúg a siránkozásukba és hősként megmenti őket.
2016. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"átlag alatti"


Ezt most hogy érted? SzellemilegM

2016. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!