Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól gáz, ha valakinek még nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, csak az gáz, amit annak érzünk. De mégis... Mit gondoltok?

2016. ápr. 15. 17:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem gáz! Lehet, hogy te annak érzed vagy mások is. De magadban rendezd el a dolgokat és próbáld meg boldogan teljesn életet élni. Ha rendben leszel magaddal, az életeddel és nem rágódsz, hogy legyen barátnőd, akkor előbb-utóbb el fog jönni a megfelelő személy! :-)
2016. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
A kérdés egyébként rosszul van megfogalmazva. Arra gondoltál, hogy hány éves kortól kezd el egy átlagos külső szemlélő az alapján hogy nem volt még kapcsolatod különböző negatív tulajdonságokat (mint lehetséges okokat) kapcsolni a személyedhez?
2016. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
mivel nem kötelező dolog kapcsolatban élni, így soha nem gáz. Ha az adott illető nem is akar kapcsolatot akkor meg főleg nem az.
2016. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nincs előírva sehol, hogy kötelező párkapcsolatban élni. Nekem sem volt még és nem is tervezem, pedig sokaknak az én koromban nemhogy kapcsolata, de már családja is van. Ez mindenkinek a magánügye, senkinek semmi köze hozzá. Aki netán egyáltalán nem akar kapcsolatot egész életében, tegyen úgy, az ő dolga!
2016. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen nincs pasim,még nem is volt. Sokan ezt felfoghatatlannak tartják és gáznak! Nem érdekelnek az ilyenek!

De azert jo lenne,ha legkesobb 20 eves koromra lenne kapcsolatom ;)

2016. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50 évesen gáz. 20-25 évesen egyáltalán nem gáz.
2016. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50 évesen nem gáz, hanem már édes mindegy. 20 év fölött már nagyon ciki, "társadalmi elvárások" szemszögéből tekintve, de ha valaki nem vágyik ilyen jellegű kapcsolatra akkor meg le kell szarni ezeket az elvárásokat. Mondjuk az igazság az, hogy a mai liberális szemléletű világban már minden perverzió, abszurditás elfogadott, de valamiért az nem igazán, hogy valaki egyedül szeret lenni és nem vágyik más ember/ emberek ilyen szoros jellegű társaságára. Egyszerűbb azt mondani, hogy meleg vagy, esetleg aszexuális, bár az utóbbit kevesen értik, hogy micsoda.
2016. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nagyon ciki 20 felett. 25-30 felé azért már érdemes megtalálni a társat, hogy pár évet együtt tudjunk élni gyerekek nélkül is. De azért ha 21 évesen valaki nem a párkereséssel foglalkozik még az egyáltalán nem ciki.
2016. ápr. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jól figyelj nem olvastam a hozzászólásokat, de gondolom 20 körüli fiú vagy, nekem 22 évesen lett az első barátnőm és 23 évesen a második, és nem voltam szerelmes egyikükbe sem, csak azért lettek hogy ne legyek egyedül, most leszek lassan 24 ismét egyedül vagyok, de sokkal boldogabb és kiegyensúlyozodtabb vagyok így egyedül, még annak ellenére is, hogy 2 hónapja nőhöz sem nyúltam, mint amikor volt mellettem valaki, szeretnék barátnőt, de olyat akivel összepasszolunk, ha nem akkor inkább egyedül.

Amit mondani akarok neked ezzel, hogy attól hogy valaki kapcsolatban van nem biztos hogy boldog és attól hogy valaki egyedül nem biztos hogy boldogtalan :)

2016. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!