Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nőkkel csak fullos pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőkkel csak fullos pasik ismerkedhetnek?

Figyelt kérdés

Fullos pasi: Jóképű, izmos, pénzes, parti arc macsó rossz fiú.


Többi pasi: Elégedjen meg azzal, ami jut, vagy vonuljon kolostorba.


Igen azt hiszem felszínes vagyok. :( Nem vagyok fullos pasi, és a csinos nők jönnek be nekem, átlagos/átlag alatti nőkkel nem tudok kiegyezni. Próbáltam már, és nem volt egy jó élmény soha.

Nem vagyok ronda, sem dagadt, de ez így önmagában semmit nem jelent.


2016. ápr. 15. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
áruld el milyen neked a szép nő. milyen az átlagos.
2016. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan mondom a mai fiatalok már magyarul se tudnak beszélni? Mi az, hogy "fullos"?


Magyarországon élsz, beszélj magyarul, vagy az iskolában nem tanítottak meg téged erre?


Plusz: jártál te már kint a külvilágban? Néztél már szét? Ha csak ön-visszaigazolásokat keresel, akkor mindig csak azt fogod látni, a többit a "jó sok eszeddel" észre se fogod venni!

2016. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A testeden tudsz dolgozni a viselkedéseden szintén lehet változni. Ha ez a kettő sikerül akkor átlagos férfiként is tudnál hódítani szerintem:)

20/L

2016. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú de szánalmas egy kérdés ez.
2016. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja jóképűek, gazdagok, hát nekik lehetnek fullos sunáik. A többi férfi elégedjen meg ami jut és szeresse azt, vagy gyűlölje meg a nőket, amiért nem kapnak pinát. Nem kell kolostorba vonulnia senkinek, lehet egy sörözés közben nevetni a nőkön és le lehet nézni a nőket, ahogyan a németek is lenézték a zsidókat.
2016. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Én pl. nem akarok magamnak már fullos nőt 25 éves szüzen, mert sokszor a fullos nők nagyon beképzelt, egoista g***nyelő szukák és ezért sokszor én idegbeteg leszek tőlük, s nem kefélni, nem dugni szeretném, nem b***ni akarom őket, hanem inkább összeverném őket, eltörném a nyakukat izomból, vagy megcsonkítanám őket eléggé brutálisan, szóval én pl. egy kedves, átlagos külsejű lánynak jobban örülnék, mint egy full extrás, beképzelt, pénzéhes, felszínes riherongynak. Ilyennek egyáltalán nem örülnék már, a farkam is sokszor amatőr, átlagos kinézetű csajokra verem, vagy már azokra se, amióta nőgyűlölő lettem.
2016. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó: legalább őszinte vagy és frusztrált, megkeseredett. Az ilyenekből lesznek azok akik a villamos alá lökik embertársukat, vagy otthon nyakon szúrják a családtagjukat.
2016. ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
MINDEN nővel csak fullos pasi ismerkedhet sajnos!
2016. ápr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es igazad van, de nem vagyok frusztrált, a szép nőket a szépségük miatt gyűlölöm, mert tudom, hogy olyan nőt sosem kaphatnék meg, ezért gyűlölöm őket, ez nem frusztráció, ez erős ellenszenv. A náci németek se frusztráltak voltak, csak átjárta őket tetőtől talpig a zsidó gyűlölet, mint engem a nőgyűlölet. A többi dolog amit mondtál igaz rám.
2016. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elég hülye vagy, hogy mást gyűlölsz a saját hiányosságaid miatt.
2016. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!