Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló, kisgyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló, kisgyerekes anyák! Ti lejjebb adtok az igényeitekből párkeresés terén a gyereketek miatt? Mennyire érzitek nehezebbnek a helyzeteteket?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Minek kell gyereket szülni egy bizonytalan kapcsolatba?
2016. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1-es

Most nem ez a kérdés.

Mondjuk, hogy biztos volt a kapcsolat, mikor a gyereket bevállalták, aztán tönkrement, whatever.

2016. ápr. 16. 23:30
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
#1 na te most fogsz kapni hideget meleget... (bár egyetértek a kérdéseddel)
2016. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem

2 gyerekkel ismerkedtem

Fontos volt h nekem valo pasi legyen

Bar teny h ha nem lett volna gyerek akkor hamarabb megtalalom

2016. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
1# mert sok nő pl. így próbálja meg "megmenteni" a kapcsolatot a pasijával, akit magához akar láncolni.
2016. ápr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Igen nehezebb, de nem éri meg lejjebb adni, se a gyerekednek se neked.

Tovább tart míg találsz magad mellé valakit, de érdemes várni.

2016. ápr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
lejjebb adják ! a forgató könyv jaj de helyes magas pasi gyorsan szülök neki 1 gyereket hogy magamhoz láncoljam! aztán az alfa repül a következő nőre a hoppon maradt anyuka meg hol vannak a kedves normális férfiak aki elfogad a gyerekemmel együtt!?
2016. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem adtam lejjebb, de nem is kellettem azoknak akikhez vonzódtam (volna).


Összehasonlíthatatlan egy független és egy gyerekes nő húspiaci megítélése.


Ma meg már azok a fiúk az elvált, kisgyerekes apukák akik elutasítottak és mostmár én nem állok velük szóba :)

2016. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem érzem nehezebbnek, több pasi ragad rám, mint valaha.

Többek közt ezért is: nekem inkább nőttek az igényeim.

Másrészt egy évtizednyi házasság után pontosan tudom, mit akarok és mit nem. Jól érzem magam szingliként is, nem kötelező azért összejönni valakivel hogy legyen. Inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.

Ehhez képest simán találok olyat, aki megfelel minden szempontból, pedig nem vagyok bombanő. ;)

2016. ápr. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1-es nem csak az elvalt nok, ferfiak nevelnek egyedul gyereket hanem az ozvegyek is. Szerintem nem kellene altalanositani, nem tudhatod kinek miert ment tonkre a hazassaga. A kerdesre nem tudok valaszolni mert nem keresek tarsat.
2016. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!